2 המלצות WINNER ליום ראשון

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנו ממליצים על שני משחקים מהליגה הגרמנית והספרדית

יום ראשון 24 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 29 - נירנברג - מיינץ - 1 (יחס 1.90)

נירנברג ומיינץ' צמודות בטבלה בליגה הגרמנית כשהן נאבקות על מקום באירופה בעונה הבאה. נירנברג במקום השישי עם 46 נק', ניצחה במחזור האחרון 2-0 את קייזר בחוץ, זאת אחרי תיקו מול ביירן מינכן ושני הפסדים לקלן ולורדר ברמן. 

מיינץ במקום החמישי בטבלה עם 48 נק' כשהיא אחרי ניצחון 1-0 על סוגרת הטבלה, גלאדבך, כשהיא מפסידה פעמיים ומסיימת בשתי תוצאות תיקו לפני הניצחון על גלאדבך.

 נירנברג קבוצה ביתית לא רעה בכלל. היא אמנם משיגה נקודה אחת בשני משחקי הבית האחרנים שלה, אך גם זה היה מול ורדר ברמן בהפסד ומול ביירן מינכן עם תיקו. לפני כן ניצחה הקבוצה בחמישה מתוך שישה משחקי בית. מיינץ הפסידה במשחק החוץ האחרון שלה 2-0 להאנובר, זאת אחרי תיקו ושני ניצחונות. הולך להיות משחק מעניין מאוד, ההימור שלי, נירנברג תעבור את מיינץ בטבלה אחרי המשחק הזה. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 37 - סביליה - ויאריאל - 1 (יחס 1.75)

סביליה מדורגת במקום השביעי בליגה הספרדית, רחוקה מויאריאל שבמקום הרביעי אך היא נאבקת על מקומות 5-6 שמובילים לליגה האירופית. סביליה הפסידה במחזור האחרון 1-0 בחטאפה, זאת אחרי תיקו 2-2 מול מאיורקה ושני ניצחונות רצופים על סראגוסה ובולנסיה. ויאריאל בכושר טוב אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה כשהיא מתכוננת למשחק חצי גמר הליגה האירופית מול פורטו ביום חמישי הקרוב. 

סביליה ניצחה בשלושה מתוך ארבעת משחקי הבית האחרונים שלה, ויאריאל עם שלושה ניצחונות בארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה. שתי הקבוצות נראות טוב בסך הכל ולדעתי המשחק הזה לא יוכרע. חזקו ב-1 לאור משחקה החשוב של ויאריאל ביום חמישי הקרוב. 

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק