הנבחרת יוצאת לאליפות העולם בקוריאה

נבחרת ישראל בטאקוונדו ממריאה היום לאליפות העולם שתחל בקוריאה בתחילת החודש. ישראל תיוצג ע"י שתי ספורטאיות וארבעה ספורטאים

יום ראשון 24 אפריל 2011
שלמה חסיד

 נבחרת ישראל בטקוואנדו יצאה היום לאליפות העולם שתערך בקוריאה הרחוקה. הנבחרת קיימה במהלך החודש מחנות אימונים מרוכזים במכון וינגייט כולל הדמיית קרבות ובדיקות פיזיולוגיות במאמץ שנועדו כדי לבדוק את רמת המוכנות לקראת התחרות האינטנסיבית הצפויה. 

המשלחת הראשונה יצאה לקוריאה כאמור כבר היום והיא כוללת את המאמן יחיעם שרעבי, רון אטיאס, לירן מלאכי, אניה מירקין, אלון אלבוחר והפיזיותרפיסט יוסי בלייר. המחצית  השנייה של המשלחת תמריא ביום שלישי.

בהתייעצות עם הצוות הרפואי בוינגייט, הוחלט לקחת טווח זמן של שבוע ימים מתחילת התחרות לטיסה, על מנת להתגבר על הג'ט לג, כמו כן, נשלמות ההכנות להתגבר על התפריט הקוריאני המקומי והספורטאים רוכשים מזון משלים לימי השהייה בקוריאה. לאוכלי הכשר, נוצר קשר עם בית חב"ד בסיאול, שדואג למנות חמות, בשריות כשרות.

עם הנבחרת ייצא מנכ"ל ההתאחדות, מישל מדר הנושא תפקיד מרכזי כחבר ההתאחדות העולמית, במסגרת תפקידו הוא יהיה אחראי על נושא המדיה והתקשורת בתחרות.  אבי כדורי יהיה הנציג ישראלי בצוות השופטים הבינלאומיים שישפטו בתחרות.

לירן מלאכי יתחרה כבר ביום הראשון של התחרות,יום ראשון הבא. בת אל גטרר אלופת אירופה ואלון אלבוחר יומיים אחריו, אניה מירקין ורון אטיאס ביום רביעי ואדם סגיר הנציג השישי והאחרון יעלה על המזרן ביום חמישי הבא.

המנהל המקצועי עדי דוידוב:"אנו ממתינים לפרסום ההגרלות הרשמיות אחריהן נוכל להיות חכמים יותר. יש לנו ציפיות מכל אחד מששת הספורטאים,שביום נתון והגרלה טובה יכולים להצליח"

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק