כריס פול כשיר ללייקרס

המלצת WINNER NBA: כוכב ניו אורלינס מתעקש שהוא לא פצוע לקראת המשחק הלילה מול הלייקרס, המובילה 1-2 בסדרה, וטוען: "זה משחק של חיים או מוות". קובי בראיינט, שקלע 30 נק' בניצחון האחרון: "יהיה קשה מאוד"

יום ראשון 24 אפריל 2011
שלמה חסיד

כריס פול, כוכב ניו אורלינס, נאבק בפציעה ברגלו אבל טוען כי ישחק הלילה מול הלייקרס (רבע גמר המערב, 1:2 ללייקרס בסדרה), וכי ייתן את המיטב שלו. האמת שאין לו ברירה - הפסד של קבוצתו יסיים עבורה את העונה באופן מעשי.

"זה משחק של חיים או מוות מבחינתנו", הוא הודה. "כאן מול הקהל הביתי שלנו אנחנו חייבים לנצח בשביל להישאר בחיים. בכלל לא עולה לי בראש להפסיד משחק כזה".

פול קלע 25.4 נק' ומסר 10.3 אס' בסדרה עד עכשיו, וזו אולי הסיבה שבקבוצה יודעים שבלעדיו הסיפור למעשה גמור. "הוא כשיר במאה אחוז", אמר מאמנו מונטי וויליאמס. "אנחנו מצפים ממנו לנצח עבורנו את המשחק".

במשחק הראשון בלוס אנג'לס קלע פול 33 נק' ומסר 14 אס'. זו היתה הסיבה שניו אורלינס ניצחה, ושעד היום היא עדיין בתמונת הסיכויים למשחק.

המשחק השלישי בין שתי הקבוצות הסתיים ב-86-100 לייקרס, ההפרש הכי גבוה מבין שלושת המשחקים, מה שמלמד שמבחינת קובי בראיינט וחבריו אין הבדל בין בית וחוץ כשטבעת האליפות שוב מציצה מהאופק.

בראיינט קלע 30 נק' במשחק האחרון ואמר: "המטרה היא לנצח הערב ולא להסתבך. ניו אורלינס חזקים מאוד, בפירוש לא יהיה קל".

משחק מספר 48: ניו אורלינס הורנטס (6+) - לוס אנג'לס לייקרס. ההימור: 1

 
צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק