זעם על פאס שצפוי להיזרק

אווירה עכורה בסיום התבוסה 0:4 של הפועל באייברוקס. פרשו: הפועל נשארו לחגוג בת"א, באייברוקס רק חולמים על ניצחון. פאס שמחה על הדחתו מההרכב הודח מהמשחק וישלח לארגנטינה

יום שישי 23 פברואר 2007
אשר גולדברג

בסיום המשחק באייברוקס לחצו רק מספר שחקני ריינג'רס את ידי כדורגלני הפועל תל אביב. הסקוטים האשימו את הישראלים בחימום האווירה לקראת הגומלין, מהלך שכשל.

מאמן הפועל תל אביב, ניר לוין, אמר בסיום: "ידענו שהשיפוט יהיה ביתי בעקבות הלחץ של הסקוטים. האיטלקי טרפוליני בהחלטות שיפוט קובעות, גרם והשפיע על התוצאה".

הבלם, רמי דואני כמעט ונעצר ע"י המשטרה המקומית, אחרי שהיה מעורב בתקרית דחיפות עם קצין משטרה סקוטי.

הקפטן, בארי פרגוסון אמר לאנשי תקשורת סקוטיים "המשחק הוכרע בדקות הראשונות כי הישראלים לא עמדו בפני ההלם באייברוקס".

בסה"כ עשינו באייברוקס את אשר כולם ציפו מאיתנו. נראה שהפועל ילכו גם עכשיו להתלונן לאופ"א על הטעויות שלהם".

החלוץ הקרואטי, דדו פרשו אמר: "בדקות הסיום בהם שיחקתי כמעט וכבשתי שני שערים. שחקני הפועל לא הגיעו לדעתי למשחק, הם עדיין חגגו את הניצחון הראשון ולא ידעו שזה רק החלק הראשון של המשחק. 

החגיגות בת"א היו כאילו הם עברו את ריינג'רס. אנשי התקשורת הישראלית הצחיקו אותי בחשיבה שלהם".

פאס הודח בעקבות מחאתו

ניר לוין אמור לשוחח היום עם ראשי הקבוצה והכוונה היא לסיים את דרכו של הבלם הארגנטיני, חאבייר פאס בקבוצה. נראה כי פאהס שלא ישחק ביום שני מול מכבי פתח תקווה יעזוב במהלך השבוע הבא לארצו.

לוין, שהעדיף את וואליד באדיר, שמע שהבלם הארגנטינאי העביר ביקורת קולנית על אי הכללתו. לוין שלא אהב את התנהגותו של פאהס הדיח אותו מהסגל למשחק.

בחדר ההלבשה של הפועל תל אביב שררה אכזבה רבה, ממש הלם מהאירועים ומהתבוסה. השחקנים שביקשו לשחזר את ימי דרור קשטן, הודחו מהמפעל בתוצאה קשה ומבישה, 0:4.

אוהדי הפועל תל אביב שהתכוננו למפגן תמיכה באזור חדרי ההלבשה מיהרו לחזור לבתי המלון ולהתכונן לטיסה השקטה והכואבת לפני הצהריים מגלאזגו לנתב"ג.

צילומים: רויטרס

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק