תמיר כהן גמר לארסנל את העונה

פרמייר-ליג: שער נגיחה של הקשר הישראלי בדקה ה-90 העניק לבולטון ניצחון 1:2 על ארסנל, וחיסל למעשה את סיכויי האליפות של התותחנים. את השער הקדיש הקשר לאביו, אבי כהן ז"ל, כשחשף חולצה עליה התנוססה תמונתו: "הגול לא בשביל בולטון, אלא בשביל אבא"

יום ראשון 24 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
ארסנל נכנעה הערב (ראשון) 2:1 לבולטון במשחק במסגרת המחזור ה-34 בפרמייר-ליג. חניכיו של ארסן ונגר נדחקו מהמירוץ לאליפות, כאשר 4 מחזורים לסיום העונה, הפער ממנצ'סטר יונייטד המוליכה עומד על 9 נקודות. נראה כי גם המפגש הישיר בין שתי הקבוצות במחזור הבא באצטדיון האמירויות לא יעזור לתותחנים, שיגיעו אליו אחרי ההפסד הדרמטי.

רגע מרגש ביותר נרשם בריבוק סטדיום, כאשר במצב של 1:1, ופחות מ-5 דקות אחרי שעלה לכר הדשא כמחליף במקומו של דניאל סטארידג', תמיר כהן התרומם נהדר לכדור קרן ונגח פנימה מול וויצ'יק שצ'סני. את השער הקדיש הקשר הישראלי לאביו, כשחשף חולצה עליה התנוססה תמונתו. כשחבריו לקבוצה הגיעו לחגוג עמו, החל כהן הנרגש למרר בבכי. 

תמיר כהן אמר הערב: "אני הולך עם החולצה הזו מתחת כבר 3 חודשים. כל משחק אני מדמיין איך אני מוריד את החולצה, זה מה שעובר לי בראש. זה היה מרגש ועצוב. אני בטוח שאבא שלי מסתכל, שמח וגאה. הגול הזה לא היה בשביל בולטון אלא בשביל אבא".

מהלך המשחק:

התותחנים שלטו במשחק במחצית הראשונה, אבל הרבו להחמיץ ודניאל סטארידג' העניש עם שער מהעבר השני בדקה ה-38, 0:1 לבולטון במחצית.

פחות מחצי דקה בתוך המחצית השניה, השופט הורה על הנקודה הלבנה בהחלטה מעוררת ספק. דיוויס שלח בעיטה הססנית, שצ'נסני הדף בגופו והתוצאה נותרה בעינה.

2 דקות לאחר מכן, רובין ואן פרסי בעט מכל הלב כדור מחוץ לרחבה אל שערה של המארחת כדי לאזן את התוצאה ל- 1:1.

בדקה ה-90, כאמור, תמיר כהן התרומם לכדור קרן שהוגבה לרחבה ונגח אותו פנימה. עבור כהן, שנכנס לשחק פחות מ-5 דקות קודם לכן, מדובר בשער בכורה במדי בולטון.


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק