2 המלצות WINNER ליום שני

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנו ממליצים על שני משחקים מהליגה האנגלית והספרדית

יום שני 25 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 70 - סראגוסה - אלמריה - 1 (יחס 1.55)

אלמריה במקום האחרון בטבלה עם 26 נק', רחוקה תשע נק' מהקו האדום כשנותרו עד לסיום העונה עוד שישה מחזורים. אלמריה יכולה היום לרדת כמעט בוודאות לליגה השניה כשהיא מתארחת אצל סראגוסה, שמדורגת במקום ה-18 בטבלה.

 סראגוסה בבית חלשה מאוד לאחרונה והיא הפסידה בשלושה מתוך ארבעת משחקי הבית האחרונים שלה. אלמריה מהצד השני חלשה מאוד בחוץ עם ארבעה הפסדים רצופים ועם 11 הפסדים בחוץ מתוך 16 משחקים מפתיחת העונה.

 סראגוסה בבית עם שבעה ניצחונות ב-16 משחקים, היא הפסידה לא מעט אך לדעתי מול אלמריה בבית זה אמור להסתיים עם שלוש נקודות מאוד מאוד חשובות. ניצחון היום יחזיר את סראגוסה מעל הקו האדום, עד למקום ה-16. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 73 - בלקבורן - מנצ' סיטי - X (יחס 2.95)

מנצ' סיטי ניצחה במשחקה האחרון 1-0 את מנצ' יונייטד בגביע, בדיוק כמה ימים אחרי שהושפלה בליגה 3-0 מול ליברפול, ואם נלך עוד טיפה אחורה, אז מחזור לפני כן היא נתנה חמישיה לסנדרלנד, מה שמראה לנו שהסיטי לא ממש יציבה בתקופה האחרונה. 

סיטי מתארחת היום אצל בלקבורן שחייבת נקודות באופן בהול. בלקבורן עם 35 נק', במקום ה-16 בטבלה, רחוקה רק נקודה אחת מהקום האדום. הסיטי במקום הרביעי, לא יגיעו כבר גבוה יותר, אך טוטנהאם עם נקודה אחת מאחוריה וליברפול בפיגור של 4 נק'. בלקבורן יחסרו היום את גרלה, נלדן ואת אנדרוס כאשר הסיטי ישחקו ללא טבז, גיבן ובואטנג. בלקבורן בבית משיגה שלוש תוצאות תיקו ברצף כשהיא עם הפסד ביתי אחד במהלך ששת משחקי הבית האחרונים שלה. 

הסיטי הפסידה בחוץ בארבעה מתוך חמשת משחקי החוץ האחרונים שלה כשהיא בסך הכל ללא ניצחון חוץ במהלך עשרה משחקים רצופים, במסגרת האנגלית והאירופאית. בסיבוב הקודם זה נגמר 1-1 במגרשה של הסיטי, גם היום לדעתי לא יהיו לה חיים קלים. לדעתי בלקבורן תהווה יריב שקול לסיטי ואני מסמן כאן X.

 צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק