הגענו עד הגמר, באים לנצח

כדור-יד: קפטן אס"א תל אביב, איציק חליפי, לקראת פתיחת סדרת הגמר על האליפות: "אפשר לנצח את הסדרה הזאת ולקחת את האליפות". קפטן מכבי ראשל"צ, יואב נאמן: "הם יכולים לנצח, אבל אני מקווה שנשאיר אותם בגדר 'יכולים'"

יום שני 25 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
מכבי ראשון לציון ואס"א תל אביב יחלו הערב (שלישי, 19:45) בסדרת הגמר-יד על האליפות. שתי הקבוצות נפגשו שלוש פעמים במהלך העונה הנוכחית, והמאזן נוטה לאס"א, עם שני ניצחונות וניצחון אחד לקבוצה מעיר היין.

קפטן אס"א תל אביב, איציק חליפי אמר לקראת המשחק הראשון: "אני מרגיש שהסדרה תלויה בי כמו שהיא תלויה בכל אחד מהחברים שמשחקים איתי. אנחנו תלויים אחד בשני או שנהיה תלויים אחד ליד השני. כל אחד צריך להביא לסדרה את עצמו וזה יעזור לכולם להתעלות. אני מרגיש שהקבוצה שלנו טובה ומחוברת, יש בה רוח לחימה, אהבה ואמונה, וזה מקום טוב להיות בו".

"אפשר לנצח את הסדרה הזאת ולקחת את האליפות. הגענו עד כאן ואנחנו באים לנצח. המפתחות שלנו לניצחון הם הביחד והפרגון, משחק מהיר אך סבלני, ותגובה מהירה להתפתחויות על המגרש. בקיצור: אומץ, סבלנות, אמונה".

הקפטן מן העבר השני, יואב נאמן אמר: "זה עדיין מרגיש בתולי, כמו פעם ראשונה. הסדרה יוצאת מהעיר ראשון לציון אחרי הרבה זמן ואני מקווה שכמות הצופים תוכיח שיש כדוריד גם מחוץ לעיר".

"אס"א טובה יותר מבשנים עברו. העובדה היא שהם בגמר וזה לא שהליגה נחלשה. היו העונה חמש קבוצות חזקות מאוד, לארבע מהן שוערים זרים, ולרובן שלושה זרים בסגל. אס"א לא איבדו שחקנים לעומת העונה שעברה, השלד שלהם רץ יחד כבר שנים ועכשיו הם הגיעו לשיאם". 

"הם ניצחו אותנו כבר פעמיים העונה, הדיחו יריבה ראויה מאוד כמו הפועל והם יכולים לקחת גם את הסדרה. אני מקווה שנשאיר אותם בגדר 'יכולים' לנצח. המפתחות מבחינתנו הם הגנה ושליטה בקצב. אנחנו צריכים לנצח בטבלת איבודי הכדור ולשחק מהר יותר. יש לנו את הרוטציה, הריאות והרגליים כדי לעשות את זה".

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק