סופית: אייניסטה יחמיץ את ריאל

קשרה המחונן של ברצלונה, פצוע והוא יחמיץ את המשחק הגורלי מול ריאל מדריד. מקסוול, מגינה הברזילאי של ברצלונה פצוע וייעדר. פויול או מיליטו ייאיישו את עמדת המגן השמאלי

יום שלישי 26 אפריל 2011
אסף בילגורי

בעוד שלז'וזה מוריניו יש צרות חיוביות וסגל מלא לקראת המשחק הערב (רביעי) מול ברצלונה, לפפ גווארדיולה יש לא מעט כאבי ראש לקראת ריאל מדריד שנמצאת בכושר מעולה.

ברצלונה התבשרה שמגינה הברזילאי, מקסוול, פצוע ולא ישחק ביום רביעי בחצי גמר ליגת האלופות מול ריאל מדריד. אולם, אלו לא הבשורות הכי רעות עימן נאלץ להתמודד גווארדיולה.

מאמנה של בארסה התבשר היום שגם אנדרס אינייסטה, הקשר הפנטסטי של הקבוצה סובל ממתיחה ולא יוכל  לפתוח מחר במשחק שצפוי להיות אינטנסיבי ואגרסיבי במיוחד.

מקסוול נפצע בצווארו במהלך הניצחון של קבוצתו 0:2 ביום שבת מול אוסאסונה, ובארסה אישרה באתר הרשמי שלה כי לא ייסע עם הקבוצה למדריד.

כעת יהיה המאמן פפ גווארדיולה חייב להשתמש בקרלוס פויול או גבי מיליטו במקום מקסוול, מכיוון שאריק אבידאל ואדריאנו לא כשירים למשחק ואין מי שישמש כמגן שמאלי. מקסוול אמר: "זה חוסר מזל משווע לא לשחק במשחק כזה, אני מאחל הצלחה לחברים שלי".

הפציעות של אינייסטה ומקסוול מתווספות לרשימת הפציעות הארוכה של בארסה שכוללת גם את בוז'אן קרקיץ', אריק אבידל ואדריאנו. גם גבי מיליטו ופויול אינם כשירים לחלוטין וצפויים לעבור מבחן כשירות.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק