אורלנדו והלייקרס חייבות ניצחון

פלייאוף NBA: אורלנדו בפיגור 1-3 מול אטלנטה, הלייקרס בתיקו 2-2 מול ממפיס. הפסד לא בא בחשבון מבחינתן. קובי בראיינט: "נקווה לסגור את הסיפור ולעבור לשלב הבא"

יום שלישי 26 אפריל 2011
שלמה חסיד
הסיבוב הראשון של פלייאוף ה-NBA ממשיך לספק את הסחורה עם משחקים דרמטיים כבר בשלב זה. הלילה אורלנדו והלייקרס חייבות לנצח, כשהפסד יסבך אותן קשות.

אורלנדו מגיעה למשחק מספר 5 כשהיא בפיגור 1-3 מול אטלנטה הוקס. הסדרה חוזרת הלילה לאורלנדו, כאשר הסטטיסטיקה מלמדת שרק 8 קבוצות בתולדות הליגה ניצחו סדרה של שבעה משחקים כשהם בפיגור 1-3. אורלנדו נמצאת בסדרה באחוז קליעה מזעזע של 35 אחוז בממוצע, וביום א' הרימו ידיים כשהפסידו 85-88. "אני מאמין גדול בקבוצה שלנו, נעלה לנצח את המשחק ולחזור לסדרה", אמר כוכב אורלנדו דוויט הווארד.

במשחק אחר תשחק לוס אנגל'ס לייקרס מול ניו אורלינס במצב של 2:2 בסדרה. בשנה שעברה היתה זו אוקלהומה שהדהימה את הלייקרס כשניצחה אותה פעמיים בסיבוב הראשון וכפתה 2:2 בסדרה, אבל הלייקרס  ניצחו ושייטו לאליפות. בלייקרס מקווים לתסריט דומה גם השנה.

כריס פול שעשה טריפל דאבל בניצחון על הלייקרס במשחק מס' 4, אוחז בממוצע של 25.4 נק' מול הלייקרס בסדרה והוא כאב הראש הגדול של המקומיים. קובי בראיינט כוכב  הלייקרס אמר עליו: "כריס שחקן גדול, והוא עושה את כל זה כשהוא לא לגמרי בריא. נקווה לבשר לו הלילה שהמשחק נגמר ושאנחנו ממשיכים לשלב הבא".

תמונה: getty images

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק