הזדהות עם משפחת שליט בליגת העל

משחקי המחזור הקרוב יהיו בסימן הזדהות עם משפחת שליט . שחקני הקבוצות יעלו לטקס לחיצת הידיים כשהם לבושים בחולצות עם דיוקנו של החייל החטוף, כיסא ריק יישמר בכל מגרש וכרוז הקבוצה הביתית יקריא דברים לחיזוק המשפחה

יום שלישי 26 אפריל 2011
שלמה חסיד
בשבת הקרובה, בעת שייערכו משחקי המחזור ה-32 של ליגת WINNER, ימלאו 1,770 יום לנפילתו בשבי של גלעד שליט. ביוזמת ההתאחדות לכדורגל, יתקיים בכל אחד ואחד מהמגרשים מפגן תמיכה והזדהות עם משפחת עד שליט.

בכל אחד ממשחקי ליגת WINNER יעלו שחקני הקבוצות לטקס לחיצות הידיים שלפני המשחק עם חולצות טריקו לבנות ועליהן דיוקנו של גלעד שליט. גם צוות השופטים והילדים שעולים עם הקפטנים לכר הדשא ילבשו את החולצות, שהוכנו מבעוד מועד על ידי ההתאחדות לכדורגל.

בכל אחד מהאצטדיונים המארחים משחקים במחזור זה יישאר כיסא ריק ועליו יונח שלט "שמור לגלעד שליט", ואילו בקרית אליעזר במשחק המרכזי של המחזור בין מכבי חיפה להפועל ת"א יתארח לצידו של יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, אחיו של גלעד – יואל שליט.

לפני שריקת הפתיחה בכל אחד ממשחקי המחזור, מיד אחרי טקס ליגת WINNER, יעמדו שחקני הקבוצה לבושים בחולצות עם דיוקנו של החייל החטוף, וכרוז הקבוצה הביתית יקריא מספר מילים על המחווה.

ההתאחדות לכדורגל יזמה מהלך זה לאות הזדהות עם משפחת שליט בימיה הקשים במטרה לחזק את ידיה. כולנו תקווה שבעתיד הקרוב נזכה לארח את גלעד שליט באחד ממגרשי הכדורגל.

תמונה: באדיבות ההתאחדות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק