2 המלצות WINNER ליום רביעי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנו ממליצים על שני משחקים מהגביע הצ'כי והגביע הדני

יום רביעי 27 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 38 - יאבלונץ - סיגמה אולומוץ' - 1 (יחס 1.70)

הגביע הצ'כי . משחק שני מבין שניים. המשחק הראשון הסתיים בניצחון  2-0 לסיגמה שקרובה מאוד ליאבלונץ' גם בליגה. יאבלונץ' מדורגת במקום השלישי בליגה עם 47 נק', את האליפות היא כבר לא תיקח, כנ'ל לגבי סיגמה שבמקום הרביעי בטבלה עם 41 נק'.

 אחרי המשחק בגביע, ניצחה יאבלונץ' בליגה 5-0 את צסקא בודיוביצה כאשר במשחק האחרון היא הפסידה 2-1 ללאבם. 

סיגמה ניצחה 3-0 את טפליצה בבית והפסידה במחזור האחרון 2-0 מול ספרטה פראג, האלופה שבדרך. מלבד משחק הגביע, נפגשו השתיים העונה פעמיים. בליגה ניצחה סיגמה במגרשה 4-1 כשביאבלונץ' היא הפסידה 3-2 כשהיא כובשת צמד בדקה ה-90.

 שימו לב למאזנים הבאים. יאבלונץ' ניצחה בבית בכל ששת המשחקים האחרונים כשהיא כובשת במהלך ששת המשחקים האלו, 4.1 שערים בממוצע למשחק ! סיגמה מהצד השני מפסידה בכל ארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה כשהיא סופגת במהלכם תשעה שערים ולא כובשת בכלל. זה לא באנקר, ממש לא, אבל לדעתי שווה לשים כאן ניצחון על יאבלונץ ביחס שניתן עליה.

משחק מס. 39 - מידטיילנד - אסביירג - 1 (יחס 1.55)

משחק חצי הגמר הראשון בגביע הדני מפגיש את מידטיילד שבליגה מדורגת במקום הרביעי בטבלה, אל מול אסביירג שמדורגת בתחתית, במקום ה-12 בטבלה, המקום האחרון. 

מידטיילד אחרי שני ניצחונות רצופים בליגה, 1-0 על הורסנס ועל אסביירג, כאשר אסביירג מפסידה בשני המשחקים האחרונים שלה, 3-0 מול ברונדבי וכאמור מול מידטיילנד בחוץ. אסביירג מפסידה בשלושה מתוך חמשת משחקי החוץ האחרונים שלה.

מידטיילד בבית עם שישה משחקי בית ללא הפסד עם שלושה ניצחונות במהלכם. השתיים נפגשו העונה פעמיים ומלבד הניצחון 1-0 של מידטיילנד לפני מספר ימים, הן שיחקו גם באוקטובר בשנה שעברה, תיקו 2-2 היה במשחק ההוא אחרי שאסביירג פיגרה 2-0 והשוותה בתוספת הזמן. ההימור שלי, מידטיילד תדלג מעל אסביירג לגמר בקלות. (משחק ראשון מתוך שניים).

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק