סן אנטוניו ודנבר רוצות להישאר בחיים

המלצת WINNER NBA: הספרס יארחו את ממפיס, אוקלהומה תארח את דנבר. הפסד של הספרס או דנבר יסיים להם את העונה כבר בסיבוב הראשון. לילה לא שקט

יום רביעי 27 אפריל 2011
שלמה חסיד

לילה לא שקט יהיה הלילה באן.בי.איי, כאשר סן אנטוניו ודנבר עלולות לעוף מהמשך המשחקים כבר אחרי הסיבוב הראשון של הפלייאוף.

סן אנטוניו, שכבר לקחה חמישה תארי אליפות, וסיימה ראשונה במערב, בכלל לא דמיינה שתעוף בסיבוב הראשון מול הקבוצה שסיימה שמינית בבית, אבל הלילה זה עלול לקרות לה. טים דאנקן בן ה-35, זכה בכל חמשת הטבעות, יודע כי השושלת של הקבוצה שלו עומדת להסתיים, מול קבוצה שעד העונה לא ניצחה אפילו משחק פלייאוף אחד, ואמר: "אנחנו משחקים מול קבוצה רעבה צעירה ומוכשרת, אבל חייבים להישאר בחיים". 

זק רנדולפ, הפורוורד המצוין של ממפיס אמר: "אנחנו במומנטום טוב יותר. המטרה שלנו להשלים את העבודה הלילה". ביום ב' ניצחה ממפיס בצורה משכנעת 86-104 ויש לה סיכוי טוב להשלים הלילה את המלאכה, ודמוה שאיש כבר לא יופתע אם תנצח בצרה משכנעת גם הלילה.

במשחק מקביל תארח אוקלהומה את דנבר, שביום שני צמצמה את ההפרש בסדרה ל-1-3, כשהיא מנצלת יום הגנתי מושלם שלה, וממול יום התקפי חלש של ראסל ווסטברוק. אלא שהסדרה חוזרת הלילה לאוקלהומה, ולא נראה שהיא הולכת לעצור. ווסטברוק אמר: "אני משוכנע שכאן בבית מול הקהל הבייתי שלנו נגמור את העבודה ונתחיל להתכונן לסיבוב הבא". תי לאוסון שהצטיין בדנבר עם 27 נק' ביום ב' אמר: "כולם חשבו אחרי שלושה משחקים שהם יטאטאו אותנו, אבל המשכנו להאמין. גם לקראת המשחק הזה אנחנו אופטימים".

משחק מספר 68:  סן אנטוניו ספרס - ממפיס גריזליס (7+), ההימור: 2

תמונה: getty images

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק