מוריניו: אסור לי לומר מה שאני חושב

מאמן ריאל מדריד זעם אחרי שקבוצתו שוב נותרה בעשרה שחקנים מול ברצלונה. "אם אגיד מה שאני חושב הקריירה שלי תסתיים. אני פשוט לא מבין למה ברצלונה עושה את זה. גווארדיולה צריך להתבייש". גווארדיולה: "זה לא גמור"

יום חמישי 28 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

ברצלונה תשחק כמעט בוודאות בגמר ליגת האלופות, הרבה תודות לצמד של ליונאל מסי בחצי גמר ליגת האלופות. וכצפוי, מאמן ריאל מדריד, ז'וז'ה מורינו, זעם על הרחקתו של שחקנו, פפה, דבר ששינה את המשחק לטובת ברצלונה שניצחה 0:2.

 מוריניו אמר בסיום: "אסור לי לומר מה דעתי על השופט כי אז הקריירה שלי תסתיים. ברור שלא היינו מפסידים אם לא היתה הרחקה. גם ההרחקה שלי היתה מוטעית. סתם צחקתי עם השופט ובכלל לא הגיעה לי כזו הרחקה. חבל שהשופטים שוב הורסים את המשחק. אני לא מבין למה ברצלונה שהיא קבוצה כל כך טובה, צריכה כל פעם את ההצגות האלה. אני לא מבין למה כולם בעדה. אני בטוח שגם אם בגומלין נכבוש, יידעו לפגוע בנו ולכן אין לנו סיכוי. פפ גווארדיולה צריך להתבייש בצורת ההתנהגות הזו ובצורה בה ברצלונה מתנהגת עם כל מה שמסביב". 

 מאמן ברצלונה, פפ גווארגיולה, היה מרוכך: "ההתמודדות עדיין לא גמורה. כמובן שאנחנו מרוצים מהתוצאה אבל הכול יכול להתהפך בגומלין. אנחנו משחקים מול ריאל מדריד וברמות האלה הכול יכול להיות".

 שחקן ברצלונה, ג'רארד פיקה, הוריד את הכפפות: "ההרחקה של פפה היתה מוצדקת כי הוא שיחק מלוכלכך. אנחנו באנו לשחק כדורגל אבל ריאל לא באה לשחק, אפילו כשהיא משחקת בבית שלה. אני חושב שהקבוצה הטובה יותר ניצחה. גם הבכי של ריאל על הכרטיס האדום לא מוצדק. הם תמיד משחקים יותר מדי אגרסיבי ולכן מסיימים את המשחק בעשרה שחקנים".

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק