2 המלצות WINNER ליום חמישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנו ממליצים על שני משחקים מהגביע הדני ומליגת העל בכדורסל של ישראל

יום חמישי 28 אפריל 2011
שלמה חסיד

משחק מספר 71:  בני השרון - מכבי ראשון לציון (7+). ההימור: 1

עוד סדרת רבע גמר פלייאוף מרתקת יוצאת לדרך, הפעם  בין הרביעית לחמישית. זו הולכת להיות סדרה צמודה עם מאצ'-אפים צמודים, כשהפתעות בהחלט באות בחשבון כמו גם הגעה לחמישה משחקים שרק בסיומם תיקבע העולה לפיינל פור.

באתר מנהלת הליגה נכתב ש"מדובר במאבק הצמוד ביותר מבין סדרות הפלייאוף. בני השרון אמנם קבוצה איכותית יותר (ועל זה יעיד הפרש המדד הממוצע בין השתיים – 103.5 של בני השרון מול 83.7 בלבד של ראשון), אבל נוטה לעיתים להירדם, לאבד הפרשים ולהחזיר את היריבות שלה למשחק.

היתרון המשמעותי שלה על ראשון, כמו על הרבה קבוצות בליגה, נמצא בעמדה מספר 4. ללי ניילון, מלך הסלים של הליגה, יש קליעה כמעט אוטומטית מחצי מרחק. ריימר מורגן, לא שומר גדול במיוחד, יצטרך לעבוד שעות נוספות בהגנה ובעיקר יתקשה לתת עזרה בשמירה על שון ג'יימס. במובן הזה, מאמן מכבי ראשון לציון, אפי בירנבוים,  נמצא כאן במלכוד: בגלל שיקולי חוק רוסי, הוא העדיף בשבועות האחרונים לפתוח בחמישיה עם איגור נסטרנקו הצעיר במקום ארון מגי. ספק אם תהיה לו את הפריוולגיה הזאת מול הקו הפנימי של בני השרון. חזרה של מגי לחמישייה תחייב אותו להחזיר גם לעמדת הרכז את אייל שולמן במקום סוואן או דווין מיצ'ל. השחקן בן ה-23 שהגיע בקיץ מיקנעם/מגידו, קיבל הרבה קרדיט לאורך העונה אבל בחמשת המשחקים האחרונים הוא שיחק רק 9 דקות למשחק.

מאמן בני השרון, דן שמיר,  יהנה מחזרתו לעניינים של שרון ששון שהיה מושבת בחודש וחצי האחרונים בגלל פציעה. מאמן מכבי ראשון לציון, . אפי בירנבוים, אמר: "אנחנו מריחים פיינל פור ויודעים שזה יכול להיות הישג משמעותי בשביל הקבוצה שלנו. נעלה לשרוף את הפרקט ולהביא ניצחון".

משחק מס. 75 - נורדסלנד - ראנדרס - 1 (יחס 2.00)

זהו משחק חצי גמר הגביע הדני, המשחק הראשון מבין שניים.  מדובר בשתי קבוצות מרכז טבלה. נורדסלנד במקום השביעי בטבלה אחרי הפסד אחד בחמשת המשחקים האחרונים שלה כשהיא מנצחת פעמיים, דווקא בחוץ, ומשיגה עוד שתי תוצאות תיקו. היא תארח היום את ראנדרס שמדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה כשהיא מפסידה לברונדבי 4-0, לאלבורג 4-1 ולקופנהאגן 3-1. 

את ראנדרס  הליגה כרגע מעניינת הרבה יותר מאחר והיא עם אותו מס' הנקודות כמו לאלבורג שמתחת לקו האדום רק שלה יש מאזן שערים טוב יותר. גם נורדסלנד נמצאת במאבק נגד הירידה אך נראה שהיא מעט יותר רגועה מהאורחת שלה היום. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק