יצחקי לא ישוב השבוע לסגל

כמדי יום חמישי, ערך מוטי איווניר את מסיבת העיתונאים השבועית. מאמן מכבי ת"א התייחס גם לבלם הברזילאי, סנטנה ניבאלדו: "אם הוא יהיה כשיר אנחנו נכבד את החוזה שלו". ברק לוי ימשיך בין הקורות

יום חמישי 28 אפריל 2011
ארז דיקפלד

השבועות האחרונים היו קשים במיוחד עבור מכבי ת"א, אך הניצחון ביום שבת האחרון מול קריית-שמונה (1:3) בפתיחת הפלייאוף העליון נתן הרבה כוחות למועדון הצהוב. זאת בנוסף לחלוץ ברק יצחקי, שהגביר השבוע את קצב האימונים ואף ערך מספר משחקונים עם חבריו, מה שלבטח עורר את מצב הרח בקריית שלום.

כעת הראש של מכבי ת"א נמצא ביום שבת, כשהיא תתארח מול בני יהודה (19:00), כשנצחון של מכבי עשוי לבסס את מעמדה במקום השלישי, המוביל בעונה הבאה למוקדמות הליגה האירופית.

היום (חמישי) נערכה מסיבת העיתונאים השבועית של הקבוצה, בהשתתפות המאמן מוטי איווניר והקשר שרן ייני. המאמן התייחס לשיטת ההמשחק ההגנתית, כביכול לטענתו, ששיחקה עמה הקבוצה במשחק האחרון: "אני לא מסכים ש-5-3-2 זה מערך הגנתי. המגנים הופכים להיות שחקני כנף לכל דבר. הכוונה הייתה לחזק את החלק האחורי כדי שלא נספוג שערים קלים מדי כפי שקרה לנו בשבועות האחרונים. זה הדבר הנכון ביותר עבורינו".

על מצב הרח במועדון, שהשתנה מקצה לקצה בזכות הניצחון הוסיף איווניר: "הניצחון היה חשוב מאוד, גם מבחינת הנקודות שהשגנו וגם עבור הקבוצה שהייתה זקוקה לניצחון בשביל הבטחון והאווירה. בני יהודה לפני חודש ניצחה אותנו ואנחנו רוצים לנצח אותם כעת במאבק על המקום השלישי".

המאמן שהגיע באמצע העונה גם התייחס לשני שחקניו שסובלים מפציעות ארוכות טווח, החלוץ ברק יצחקי והבלם הברזילאי, סנטנה ניבאלדו: "לא נחזיר את ברק מהר מדי כי הקבוצה צריכה אותו. הוא הגביר את קצב האימונים והוא מאוד רוצה לחזור לשחק. הוא עושה אימונים כפולים גם בימים שהקבוצה מתאמנת פעם אחת בלבד ואף דואג להתאמן מיוזמתו. השבוע הוא לא ישוב לסגל".

"לגבי ניבאלדו, החלטנו שהוא יעבור ארתרוסקופיה בימים הקרובים. אם הוא יהיה כשיר הוא יישאר איתנו גם בעונה הבאה, אנחנו נכבד את החוזה שלו ונשמח מאוד אם הוא יישאר".

על ברק לוי, השוער הצעיר שצפוי להמשיך בין קורות השער של מכבי ת"א על חשבונו של לירן שטראובר אמר המאמן: "אנחנו צריכים לראות אותו יותר בשביל לדעת שיש לנו שוער לעתיד בין הידיים. הוא היה בסדר גמור מול ק"ש".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק