לילה של הכרעות באן.בי.איי

המלצות WINNER NBA: אטלנטה (מול אורלנדו), הלייקרס (מול ניו אורלינס) ודאלאס (מול פורטלנד) רחוקות ניצחון אחד מהעפלה לסיבוב השני בפלייאוף. לילה לבן

יום חמישי 28 אפריל 2011
שלמה חסיד

לילה של הכרעות צפוי באן.בי.איי. אטלנטה מובילה על אורלנדו 2-3 וניצחון שלה יעניק לה את הכרטיס לסיבוב השני בפלייאוף. הלייקרס מובילה 2-3 וניצחון שלה יעניק לה את הכרטיס לסיבוב השני. גם דאלאס מובילה 2-3 על פורטלנד וניצחון שלה יעניק לה את הכרטיס לסיבוב השני.

ניו אורלינס תארח את הלייקרס בידיעה שניצחון של הלייקרס יגמור הלילה את הסדרה. השאלה הגדולה היא מה המתכנן להלילה כוכב ניו אורלינס כריס פול, שקלע 33 נק' במשחק הראשון ועשה טריפל דאבל במשחק הרביעי. משחק מס' 5 הסתיים ב-90-106 מוחץ ללייקרס, וקובי בראיינו אמר לקראת המשחק הלילה: "לא רוצים לחשוב על משחק שביעי. ניו אורלינס קבוצה מצויינת ונצטרך לעשות את העבודה הלילה בשביל לא להגיע למשחק אחרון שבו הכול יכול להיות". 

משחק מספר 2: ניו אורלינס הורנטס (6+) - לוס אנג'לס לייקרס, ההימור: 1

אורלנדו תתארח באטלנטה, כשביום רביעי ניצחה המג'יק בצורה משכנעת 76-101, ואם תנצח בשני המשחקים הקרובים בביתה, היא תעלה לשלב הבא. לעומת זאת האורחים צריכים ניצחון אחד מבין שני המשחקים כדי להעפיל קדימה. "אנחנו תלויים בעצמנו", אמר מאמן המג'יק לארי דרו. "אין סיבה שביכולת הזאת לא ננצח בבית בשני המפגשים ונעפיל שלב". הכוכב של אורלנדו דוויט הווארד שקלע בממוצע 32 נק' בסדרה אמר: "ננצח בבית את שני המשחקים הנותרים ונעפיל שלב".

משחק מספר 1: אטלנטה הוקס (2+) - אורלנדו מג'יק, ההימור: 1

פורטלנד תארח את דאלאס שצריכה ניצחון בשביל לסגור עניין. המשחק האחרון היה דרמטי ביותר כשברבע השלישי פורטלנד כבר פיגרה 44-67, והיה נראה כי הסדרה כבר הוכרעה, אבל ברנדון רוי הוביל את קבוצתו לקאמבק דרמטי שבסיומו היא ניצחה 82-84. רוי שהחמיץ שלושה חודשים בגלל בעיות ברכיים שב לשחק לקראת הפלייאוף והוכיח כי כוחו במותניו כשקלע 24 נק' במשחק האמור, מתוכם 18 נק' ברבע השלישי! רוי אמר: "יש בקבוצה הרגשה שאנחנו מנצחים הלילה, מגיעים למשחק האחרון ונותנים את הכול כדי לעלות". דירק נוביצקי אמר: "אני מקווה שלא השאננות שלנו ניצחה אותנו במשחק הקודם. בכל מקרה למדנו את הלקח והלילה ננסה לתקן את הטעויות".

משחק מספר 3: פורטלנד בלייזרס - דאלאס מאבריקס (4+), ההימור: 2

תמונה: getty images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק