4 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנו ממליצים על ארבעה משחקים מהליגה הצרפתית השנייה

יום שישי 29 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

לא מעט משחקים יש היום להימור במשחקי ה-WINNER ליין.  כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנו ממליצים על ארבעה משחקים מהליגה הצרפתית השנייה

משחק מס. 16 - ואן - איסטרס - X (יחס 2.55)

ואן מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה עם 31 נק', רחוקה שתי נק' ממץ שמעל הקו האדום. היא בכושר לא טוב אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה, במחזור האחרון היא הפסידה לקלרמונט בחוץ 1-0 ולפני כן בבית 3-0 מול סדאן. 

איסטרס מהצד השני במקום השמיני בטבלה, במאזנה 45 נק' והיא רחוקה חמש נק' מהמקום השלישי שמוביל לליגה הראשונה. איסטרס מנצחת במחזור האחרון 2-0 את טרואה, זאת אחרי שהפסידה 3-2 מול המוליכה אביאן. יהיה משחק צמוד מאוד לדעתי, ואן בבית יכולה לחלץ היום נקודות, איסטרס לא קבוצת חוץ גדולה. אני מסמן כאן X.

משחק מס. 18 - טרואה - נים - 1 (יחס 1.75)

טרואה מדורגת במקום ה-15 בטבלה, במאזנה 40 נק' והיא רחוקה שבע נק' מנים שבמקום ה-18 שמוביל לליגה השלישית בצרפת. 

טרואה בכושר מזעזע אחרי ארבעה הפסדים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. נים מהצד השני אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון במהלכם היא מפסידה פעמיים ומסיימת פעמיים בתיקו. למרות שטרואה בכושר לא טוב, בבית היא בסך הכל משחקת לא רע, כשלפני שני ההפסדים האחרונים בבית, היא מנצחת בארבעה משחקי בית ברציפות. נים מהצד השני חלשה מאוד בחוץ, היא מפסידה בחמישה משחקים במהלך ששת משחקי החוץ האחרונים שלה. היא חייבת נקודות היום אבל גם טרואה בכדי להרגיע את העניינים שלה. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 20 - מץ - בולון - 2 (יחס 3.10)

מץ מדורגת במקום ה-17 בטבלה, היא רחוקה מנים שמתחת לקו האדום רק בזכות הפרש שערים טוב במעט. היא מגיעה למשחק היום אחרי שלוש תוצאות תיקו ברצף זאת אחרי שני הפסדים רצופים. 

מץ תארח היום את בולון שמדורגת במקום השישי בטבלה כשזו מרוחקת רק שלוש נק' מלה מאן שבמקום השלישי בטבלה. בולון מנצחת במחזור האחרון 3-2 את טור, זאת אחרי שני הפסדים רצופים. 

בסך הכל רשמה בולון חמישה הפסדים במהלך שמונת המשחקים האחרונים שלה כשבחוץ היא רושמת שלושה הפסדים במהלך ארבעת המשחקים האחרונים. מץ ממש לא מרשימה בבית ולמרות שהיא חייבת נקודות, אני לא חושב שהביתיות כאן תיתן לה עדיפות כלשהי. היא עוברת עונה חלשה מאוד ואני לא אתפלא אם היא תפסיד היום. אני מסמן כאן 2.

משחק מס. 22 - ריימס - דיז'ון - X (יחס 2.45)

ריימס מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא עם 41 נק'. היא רחוקה 8 נק' מהקו האדום ורחוקה 8 נק' גם מהמקום השלישי. היא מגיעה למשחק היום בכושר לא רע אחרי שלושה ניצחונות ותיקו בארבעת המשחקים האחרונים שלה.

 היא תארח היום את דיז'ון שמדורגת במקום החמישי בטבלה. דיז'ון עם 49 נק', נקודה פחות מלה מאן שבמקום השלישי כשלפניה גם סדאן עם מס' נק' זהה אך הפרש שערים טוב במעט. דיז'ון סיימה בתיקו בשני המשחקים האחרונים שלה, זאת אחרי חמישה ניצחונות בששת המשחקים קודם לכן. ריימס מנצחת בשני משחקי הבית האחרונים שלה ומפסידה בבית רק פעם אחת במהלך תשעת המשחקים האחרונים שלה. דיז'ון מהצד השני מנצחת בחוץ בארבעה משחקים במהלך השבעה האחרונים שלה.

 בסיבוב הקודם ניצחה דיז'ון בקושי בבית 3-2 ולדעתי גם המשחק היום יהיה צמוד מאוד. לדעתי יש עדיפות של ריימס במשחק הזה אך אני מאמין שדיז'ון תוכל להוציא כאן נקודה אחת. אני מסמן כאן X אך לדעתי שווה לגבות ב-1.

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק