האם סן אנטוניו תעוף הלילה?

המלצת WINNER NBA: ממפיס ביתרון 2-3 וניצחון שלה הלילה בביתה יסיים את השושלת המפוארת של הספרס שכבר זכו בחמש אליפויות. מאנו ג'ינובילי: "קשה לנצח אותם בבית שלהם"

יום שישי 29 אפריל 2011

  סדרת הסיבוב הראשון של הפלייאוף בין סן אנטוניו לממפיס מגיעה הלילה לנקודת הכרעה. הממפיס שמובילים 2-3 בסדרה מארחים את המשחק וניצחון צפוי שלהם יסיים את השושלת המפוארת של הספרס, שלקחה 5 אליפויות, סיימה עת הליגה הרגילה במקום הראשון במערב ולא תכננה לעוף מול קבוצה שמעולם לא ניצחה בסיבוב הראשון.

 המשחק החמישי  ביום רביעי גלש להארכה בסיומה ניצחה הספרס 103-110, והלילה כל הכרטיסים שהוצאו למכירה נחטפו תוך שעה אחת. זק רנדולפ שקלע 18 נק' מתוך ה-26 שלו ברבע הרביעי של המשחק האחרון, אמר: "הפסד שלנו יחזיר את המשחק לסן אנטוניו, ואנחנו לא רוצים שזה יקרה. פשוט חייבים לנצח".

 הספרס ניצחו 61 משחקים בליגה הרגילה, וכוכבם טים דאנקן אמר: "הפסד הלילה יהיה אכזבה אדירה. לי ולחברי יש עוד הרבה מה לתת ונקווה להישאר בחיים".

 דאנקן קלע רק 6 נק' בביקור האחרון שלו בממפיס. מאנו ג'ינובילי אמר: "יהייה קשה לנצח אותם בחוץ. הם צעירים ורעבים, וגם הקהל שלהם באטרף מוחלט. אבל אנחנו לא מרימים ידיים". 

משחק מספר 29:  ממפיס גריזליס - סן אנטוניו ספרס (3+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק