כריסטיאנו רונאלדו הוצא מהסגל

אחרי שהפורטוגלי ביקר את סגנון המשחק של קבוצתו מול ברצלונה בחצי גמר ליגת האלופות, העניש מוריניו את CR7 והוא לא יכלל בסגל הקבוצה הערב מול סראגוסה. מוריניו: "זכותו של רונאלדו לחשוב מה שהוא רוצה"

שבת 30 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

אולי ישנה במדריד אווירה של סיום עונה ואולי זה ניסיון להעמיד את שחקניו במקום שלושה ימים בלבד לפני הגומלין, אבל אין ספק שההפסד 2:0 לברצלונה במפגש הראשון בברנבאו במסגרת חצי גמר ליגת האלופות הוציא את האוויר מהמפרשים במדריד.

לאחר שחלום האליפות בליגה המקומית נגוז וגם מעמד הגמר בליגת האלופות נראה אוטופי לחלוטין, בריאל מדריד רק נלחמים מעט להשיג את הכבוד בחזרה ולהחזיר את השקט למועדון. כל זאת בסך הכל כעשרה ימים מאז הזכייה בגביע המלך, באותו גמר בולנסיה מול ברצלונה.

לאחר ש"הבאלנקוס" עוררו הדים רבים עם הוצאת הקלטות של שחקני ברצלונה מתחזים, לטענתם, כעת מגיעה פרשה נוספת אבל דווקא מכיוון הקבוצה.

כריסטיאנו רונאלדו אמר עם סיום הקלאסיקו לפני שלושה ימים: "אני לא אוהב את סגנון המשחק שלנו נגד ברצלונה, אבל אין לי ברירה לעשות את מה שמבקשים ממני". מאמנו, ז'וז'ה מוריניו, לא נשאר חייב והגיב בהוצאת הכוכב הגדול מסגל הקבוצה כבר הערב מול סראגוסה (19:00).

למרות זאת, ייתכן שבסך הכל מדובר במנוחה לה יזכה הפורטוגלי כדי לנסות להגיע בשיא הכושר לגומלין מול ברצלונה ביום שלישי הקרוב. גם ליונל מסי, שנפצע בברנבאו, ככל הנראה לא ישתתף הערב במשחקה של ברצלונה מול סוסיאדד.

צילום: Getty Images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק