קטן: אליפות? זה לא מבטיח כלום

ליגת העל: קפטן מכבי חיפה, יניב קטן, שחזר להרכב ואף כבש נותר מאופק למרות הניצחון והחזרה למקום הראשון: "אני רוצה אליפות, אבל יש עוד הרבה עבודה". אלישע לוי: "הורדנו את הקוף מהגב". אבוקסיס: "חיפה ביטלה אותנו לחלוטין"

שבת 30 אפריל 2011
שלמה חסיד

 חגיגות מאופקות משהו בקריית אליעזר של שחקני מכבי חיפה, שיודעים שעדיין לא הכל חתום וגמור לקראת המשחקים הבאים בפלייאוף העליון אבל עם גאווה מקומית וניצחון 0:2 במשחק העונה נגד הפועל תל אביב. 

קפטן מכבי חיפה, יניב קטן אמר בסיום: "עם הגב לקיר קבוצות גדולות מתגלות. עשינו משחק יוצא מהכלל. זה לא מבטיח לנו כלום. לא זכינו באליפות. יש לנו 3 משחקים מאוד מאוד קשים, צריכים לשמוח קצת ולחזור לעבודה. בסיום אפשר לחגוג. עוברת עליי עונה לא קלה ועונה דיי קשה עם פציעות. השחקנים עוזרים לי ובסופו של דבר יש תוצאות. אני רוצה אליפות, אבל יש עוד הרבה עבודה".

אלישע לוי, מאמן מכבי חיפה: "היה אלמנט פסיכולוגי. הפועל ניצחה אותנו ב-4 המפגשים האחרונים. ידענו לבוא מהרגע הראשון נחושים. ידענו לשבש להם את הנעת הכדור ולשבש להם את המהלכים מהרגע הראשון. עשינו הרבה הזדמנויות. החזרנו את היתרון אלינו, זה עדיין לא נגמר. נבוא כדי לעשות הכל כדי לקחת אליפות, אבל זה לא יהיה פשוט". 

ניר דוידוביץ', שהיה בלחץ מאז הטעות מול נתניה אמר: "לא היה נעים לקבל גול כזה ולהכין את עצמך למשחק הבא לא קל. השתדלתי לעבור קדימה וזה לא ישפיע עליי. מקווה שלא נשמוט את היתרון עד סוף השנה".

גילי ורמוט: "חיפה ניצחו בצדק". אבוקסיס: "ביטלו אותנו לחלוטין"

גילי ורמוט, קשר הפועל ת"א: "מכבי חיפה היו הרבה יותר טובים וניצחו בצדק. נסגנו לאחור והם התנפלו עלינו ורצו יותר. הגיע להם. חיפה עשו צעד גדול לעבר האליפות, אבל עדיין לא הכל גמור. נלחם עד לרגע האחרון". 

עוזר מאמן הפועל תל אביב, יוסי אבוקסיס: "רבע שעה פתחנו את המשחק מצויין ונראנו טוב. חיפה ביטלו אותנו באמת עד הסוף. המשחק הרע שלנו מדאיג אותנו. מגיע לחיפה כל הכבוד. הם שיחקו מצויין. אנחנו צריכים להסתכל קדימה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק