מיאמי ובוסטון בקרב ענקיות

פתיחת חצי גמר החוף המזרחי: ההיט מארחת את הסלטיקס לקרב חזיתי. שאקיל אונ'יל עשוי לחזור במדי הסלטיקס, שניצחה את ההיט בשלושה מארבעת משחקי הליגה ביניהן. אוקלהומה תארח את ממפיס בפתיחת חצי הגמר בחוף המערבי

יום ראשון 01 מאי 2011
שלמה חסיד

 כשמיאמי היט פוגשת את בוסטון סלטיקס בפתיחת חצי גמר החוף המזרחי, אין מה להכביר מלים. יש שיאמרו שזהו גמר המזרח האמיתי.

 לברון ג'יימס, כוכב ההיט, אמר: "הכל מוכן ומזומן. זהו ללא ספק המאני טיים של העונה, ומבחן הדרכים החשוב באמת של כל אחת מהקבוצות. ספק אם עכשיו, בתחילת מאי, עדיין אפשר להפתיע זו את זו. נקווה למשחקים גדולים ושאנחנו ננצח".

 פול פירס כוכב הסלטיקס הוסיף: "יש לנו את כל הכבוד למיאמי היטֿ, אבל ננסה לנצח אותם הערב בבייתם כדי לרכוש יתרון מוקדם בסדרה".

 בגזרת הפצועים עשוי הערב לחזור לשחק סנטר בוסטון שאקיל אונ'יל, שדומה כי החלים מפציעתו. במיאמי יחזור לפעילות אדוניס האסלם. ההיט תנסה לגרום לכוכבה דווין וויד לבלוט מול הסלטיקס, דבר שהוא התקשה לעשות במהלך הליגה הרגילה.

 הסלטיקס ניצחה ב-18 מתוך 21 משחקיה האחרונים מול מיאמי, למרות שהמשחק האחרון ביניהן במיאמי נגמר בתבוסה של 77-110 להיט. אלא שהיה זה ניצחונם היחיד של הייט על הסלטקיס העונה.

בוסטון לא שיחקה שבוע מאז טאטאה 0-4 את ניו יורק ניקס בעוד שמיאמי נזקקה לחמישה משחקים כדי להכות את פילדלפיה 1-5. 

משחק מספר 46: מיאמי היט - בוסטון סלטיקס (5+). ההימור: 2

בפתיחת חצי הגמר המערבי תארח אוקלהומה את ממפיס, שזה עתה הדהימה את סן אנטוניו 2-4. שתי הקבוצות צעירות ורעבות, והסדרה ביניהן מבטיחה להיות מעניינת. קווין דוראנט כוכב אוקלהומה הוא מלך הקליעות של הליגה. במשחק מספר 5 בסיבוב הראשון של הפלייאוף הוא קלע 14 נק' (מתוך 41) ב-4 הדקות האחרונות כדי לעזור לקבוצתו למחוק פיגור של 9 נק' ולהזיז מדרכה את דנבר.

 זק רנדולפ, כוכב הגריזלי'ז, קלע 17 מתוך 31 הנקודות שלו ברבע הרביעי של משחק מספר 6 מול סן אנטוניו כדי לנצח את הסדרה שלשום בערב. אז מי מהם יצחק הערב? 

משחק מספר 43: אוקלוהומה סיטי - ממפיס גריזליס (6+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק