0:1 למיאמי בסדרה מול בוסטון

NBA: סדרות חצי הגמר האזוריות החלו. מיאמי השיגה ניצחון מרשים במיוחד מול בוסטון 90:99 38 נקודות לדווין וייד. במערב השיגה ממפיס 101:114 חשוב באוקלהומה וגנבה את יתרון הביתיות

יום שני 02 מאי 2011
מערכת TELESPORT

סדרה שיכולה הייתה בקלות רבה להיות סדרת הגמר על האליפות, אבל אנו מקבלים אותה כבר בחצי הגמר האזורי במזרח, היא המפגשים בין מיאמי היט ובוסטון. וכמה שהציפיות גבוהות מהסדרה הזו, המשחק הראשון כלל לא איכזב.

הסלטיקס קיוו לגנוב את יתרון הביתיות ולהפעיל לחץ על ההיט כבר מהפתיחה, אבל לדווין וויד היו תכניות שונות ובסיום גברה מיאמי 90:99 על בוסטון ועלתה ליתרון 0:1 בסדרה. מיאמי עלתה ליתרון דו ספרתי כבר במהלך הרבע השני, ולמעשה הוליכה לכל אורך המשחק. דווין וייד היה האיש של מיאמי במשחק, כאשר סיים עם 38  נקודות (מתוכן 23 במחצית הראשונה), בעוד לברון ג'יימס הוסיף 22 נקודות. כריס בוש קלע 7 נק' בלבד, אבל את חסרונו מילא ג'יימס ג'ונס שהפתיע עם 25 נקודות.

בבוסטון יכולים לציין לטובה, כרגיל, את ריי אלן שדייק מחוץ לקשת באחוזים נהדרים (5 מ-8) וסיים עם 25 נקודות. פול פירס הוסיף 19 נקודות וקווים גארנט, שהתקשה בהגנה, תרם בחלק ההתקפי 6 נקודות בלבד.

עוד לפני כן במהלך ערב יום ראשון, הוכיחה ממפיס שהיא בזכות ולא בכדי בשלב חצי גמר המערב. הגריזליז גברו 101:114 בפתיחת הסידרה על אוקלהומה עם שיא ענק של ראנדלוף שקלע 34 נק'.

מארק גאסול הוסיף 20 נק' פלוס 13 ריב'. מייק קונלי גם כן היה מצויין עם 15 נק' פלוס 7 אס'. דוראנט היה טוב בשורות אוקלהומה עם 33 נק' פלוס 29 של ווסטברוק, אבל לבדם היה קשה מאוד כדי לרדוף אחר ממפיס.

ממפיס כעת גנבה את יתרון הביתיות מאוקלהומה ובהחלט מדובר בשתי קבוצות צעירות ומבטיחות בשנים האחרונות בליגה הטובה בעולם ואחת מהן כאמור תהיה בגמר הגדול. 

תמונה: getty images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק