אין שום סיבה שנפסיד לחיפה

במכבי ת"א הודפים את העקיצות ששלחה לעברם היריבה העירונית באשר למשחק מול המוליכה בשבת: "חייבים לנצח על מנת להחזיר את הכבוד שלנו ושל האוהדים. אם זה ישפיע על זהות האלופה? לא מעניין"

יום שני 02 מאי 2011
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב ישובו מחר (שלישי) לאימונים ויחלו בהכנות לקראת המשחק ביום שבת מול מכבי חיפה. בקרית שלום לא אהבו, בלשון המעטה, לשמוע את ההערות אשר נזרקו מן העבר השני של הכביש, מהיריבה העירונית, הפועל תל אביב, שם מרמזים על חוסר רצינות של הצהובים מול הירוקים בעונה שעברה ומביעים חשש כי הדבר יקרה גם בשבת.

שחקנים בקבוצה אמרו היום: "בשני המשחקים האחרונים עשינו צעד גדול אל הכרטיס לאירופה. יש לנו עוד 3 משחקים, ואנחנו חייבים לנצח אותם על מנת להחזיר את הכבוד שלנו ושל האוהדים. לא ניצחנו העונה את מכבי חיפה והפועל ת"א. יש לנו הזדמנות אחרונה להשיג ניצחון עליהם ולהחזיר את הכבוד שאבד. אנחנו קבוצה טובה יותר מהשנה שעברה. אין סיבה שנפסיד לחיפה פעם שלישית ברציפות ואין סיבה שלא ננצח דרבי. אם זה ישפיע על זהות האלופה? לא מעניין".

השוער הצעיר ברק לוי צפוי להמשיך ולקבל את הקרדיט בין הקורות של הצהובים גם בשבת, ונראה כי ימשיך לקבלו עד תום העונה. בהחלט ייתכן כי החלוץ ברק יצחקי, שהושבת לתקופה של כ-8 חודשים, יירשם בסגל הקבוצה ואף ייקח חלק בשלב כלשהו של המשחק. 
 

צילום: מכבי ת"א, האתר הרשמי.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק