סופית: שטראובר סיכם במכבי פת

לאחר המגעים הממושכים בין השוער לירן שטראובר לקבוצת מכבי פתח תקווה, הגיעו שני הצדדים להבנות כי השחקן יצטרף לשורות המלאבסים וסיכם על חוזה לשנתיים

יום שני 06 יוני 2011
שלמה חסיד

מכבי פתח תקווה חיפשה חיזוק משמעותי בשערה לקראת העונה הבאה. הקבוצה לא כך צלחה את השידוך עם איוון מאנצ'ה שלא  הרבה לשחק. לירן שטראובר עלה לדגל והצטרף לשנתיים למלאבס. זוהי התחנה השמינית בקריירה.

שטראובר ישחק תחת הדרכתו של מרקו בלבול, שחזר לאמן בליגת העל. שטראבור חש אכזבה עמוקה מחוסר הרצינות של מכבי תל אביב והחליט להמשיך ולהפוך לשוער ראשון בקבוצת צמרת. כמו כן במכבי פתח תקווה מקווים לייעד לשוער תפקיד בכיר בצוות המקצועי אם וכאשר יחליט לפרוש, כאשר כעת השחקן בן 37.

כזכור: מכבי פ"ת רוצה את שטראובר

במכבי פתח תקווה מתחילים את ההכנות לקראת העונה הבאה. לאחר שנפרדו מהמאמן פרדי דוד, שעוזב להפועל רמת גן, במלאבסים מחפשים שוער מנוסה בין הקורות.

מי שמועמד להגיע למלאבסים זהו לירן שטראובר, שוער מכבי תל אביב בהווה. גם סוכנו של השחקן, רונן קצב לא הכחיש את הידיעה כאשר שני הצדדים מעורבים בה.

המלאבסים בהחלט מצפים להצליח יותר בעונה הבאה ורוצים לחזור על הקרב של הכרטיס לליגות האירופאיות, לאחר שהשנה לא הצליחו במשימה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק