טועמה: הסתיים עוד חלום

שחקני הפועל ת"א שבו מגלאזגו אחרי התבוסה 0:4 לריינג'רס. ברוך דגו החולה יעדר מהמשחק ביום שני מול מכבי פ"ת. במקומו לוין יציב בקישור את טל חן שלא שותף במשחק אמש

יום שישי 23 פברואר 2007
אשר גולדברג

הפועל ת"א מודל 2006/2007  אשר לא הצליחה להשכיח את עידן מסע החלומות של קשטן במועדון נחתה הערב בנתב"ג, כשהיא  עצובה ומלאת תירוצים למשחקה אמש בגלאזגו.

ראשון היוצאים אל התקשורת היה סלים טועמה, אשר סומן על ידי שחקני הריינג'רס לפני המשחק כשחקן הטוב ביותר של האדומים ונבלם פעם אחר פעם אמש. "הסתיים עוד חלום " סיכם טועמה את המסע של האדומים באירופה העונה. "עשינו הישג מצוין, חבל שלא עשינו את האוהדים מאושרים גם הפעם. עכשיו חשוב להתרכז בליגה בכדי שנוכל לשוב לאירופה דרכה בעונה הבאה".

ביום שני, לאחר שהשחקנים ירגעו מחווית "אייברוקס", תנחת הקבוצה למשחק ליגה ב"אורווה" מול משפחת לוזון. עדיין לא ברור אם הקשר ברוך דגו ששב מסקוטלנד כשהוא קודח מחום ישחק וההכרעה בעניין תיפול לאחר שעבור מספר בדיקות בסוף השבוע.

 דגו היה שותף לדיוני השחקנים והצוות המיקצועי במהלך הטיסה חזרה, דיונים שבהם טענו אנשי הפועל ת"א כי השופט האיטלקי קיפח אותם לא פעם אמש והיה מהגורמים המרכזיים להפסד. 

המאמן ניר לוין יערוך מספר שינויים בהרכב ליום שני וככל הנראה טל חן שלא שותף במשחק אמש ישוב להרכב לצידו של רמי דואני הצעיר. ואליד באדיר צפוי אף הוא לככב בעמדת הקישור האחורי לצידו של אבוקסיס וינסה להנהיג יחד עימו את האדומים שאוהדיה מצפים לניצחון שישאיר אותה בתמונת האליפות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק