זה היה טיול קליל

שוער מנצ'סטר יונייטד, אדווין ואן דר סאר, הודה כי קבוצתו לא התאמצה בדרך לגמר האלופות. פרגוסון: "שמח שלא טעיתי עם ההרכב". ראול: "בהצלחה למנצ'סטר מול בארסה. מקווה שאשחק שוב במפעל הזה"

יום חמישי 05 מאי 2011
שלמה חסיד

במנצ'סטר יונייטד התחילו לחשוב על הגמר מול ברצלונה עוד לפני המשחק מול שאלקה שהיה לפרוטוקול בלבד. בסיום המשחק בו ניצחה יונייטד 1:4, הם הודו שהמשחק הערב לא גרם להם למאמץ מיוחד.

 השוער אדווין ואן דר סאר, אמר: "זה היה טיול קליל. יש לנו כבוד גדול לשאלקה שהגיעה עד חצי הגמר והדיחה את אינטר בצורה משכנעת, אבל לשמחתי הכרענו את ההתמודדות כבר בגרמניה, והערב זה היה טיול קליל בדרך לגמר. זה כייף להיות שותף לאירוע כמו הגמר ומבחינתי אפשר לשחק אותו מחר".

 המנג'ר, אלכס פרגוסון, הרשה לעצמו תגובה פחות ממלכתית: "אני שמח שלא טעיתי עם ההרכב ובסופו של דבר הגענו לניצחון הרצוי בדרך לגמר. עכשיו המטרה שלנו היא להתגבר על ברצלונה שמשחקת פשוט מושלם. אם ננצח אותם, כנראה שהגביע מגיע לנו".

 חלוץ שאלקה, ראול, אמר: "אני לא רוצה לחשוב שזה היה המשחק האחרון שלי במסגרת האירופית, ואני מקווה שתהיה לי עוד הזדמנות להופיע במפעל המדהים הזה. אני מאחל בהצלחה למנצ'סטר במשחק מול ברצלונה בגמר".

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק