3 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מהליגה הצרפתית השנייה והליגה הבלגית

יום שישי 06 מאי 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 15 - לה מאן - טור - X (יחס 2.80)

טור רחוקה שבע נק' מהמקום השלישי ממנו עולים לליגה הראשונה בצרפת, היא גם בכושר מזעזע אחרי שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. לה מאן במקום החמישי בטבלה, רחוקה רק 2 נק' מאז'קסיו שבמקום השלישי. 

בסיבוב הקודם ניצחה לה מאן בטור 1-0, זה היה המשחק הראשון בין השתיים אי פעם. לה מאן תהיה מרוצה מאוד מניצחון נוסף על טור, ניצחון שיקרב אותה לחלק העליון של הטבלה. טור גם מחפשת נקודות ולדעתי היא יכולה להפתיע את לה מאן שבכושר גרוע. אני מסמן כאן X אך אני לא אופתע אם טור תנצח כאן.

משחק מס. 17 - סדאן - מץ - 1 (יחס 1.60)

סדאן במקום הרביעי בליגה הצרפתית השנייה, נאבקת על העליה לליגה הראשונה. היא אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה. מץ' מהצד השני מנצחת במחזור האחרון 3-1 במשחק טוב את בולון, כאשר מץ במקום ה-17 בטבלה, מקום אחד מעל הקו האדום עם יתרון של ארבעה שערים עם נים שמתחת לקו האדום. 

לפני הניצחון על בולון, נפרדה מץ בתיקו מול אנג'ר, קלרמונט ומול לה מאן. מץ אחרי ארבע תוצאות תיקו בחמשת משחקי החוץ האחרונים שלה כשבסיבוב הקודם בין השתיים נפרדו השתיים בתיקו מאופס ובגביע ניצחה מץ' בסדאן 1-0. יהיה משחק מאוד צמוד, שתי הקבוצות חייבות נקודות אך לדעתי הפעם מץ תכשל, ולדעתי סדאן תהיה זו שתנצח כאן.

משחק מס. 19 - גנק - אנדרלכט - 1 (יחס 1.95)

גנק מוליכה את הליגה ביתרון של שלוש נק' על פני ליאז' שבמקום השני. אנדרלכט קרובה מאוד לגנק, רק שלוש נק' יתרון בין השתיים. גנק אחרי שלושה ניצחונות רצופים, על קלאב ברוז' 3-1, 3-0 על גנט ו-2:0 בלוקרן. ההפסד האחרון שלה היה לפני ארבעה משחקים לאנדרלכט 2-0. האורחת מהצד השני אחרי ארבעה משחקים ללא הפסד עם שני ניצחונות על גנק ועל לוקרן ושתי תוצאות תיקו מול ברוז' ומול גנט. 

גנק חזקה מאוד, היא עם חמישה ניצחונות בששת משחקי הבית האחרונים שלה, אנדרלכט מהצד השני חלשה במשחקי החוץ שלה, רק ניצחון אחד במהלך שמונת המשחקים האחרונים שלה. נתון הזוי לרעה על גנק אומר שבמהלך עשרת המשחקים האחרונים בין השתיים, ניצחה אנדרלכט בשמונה משחקים. 

גנק תחסר כמובן את אליניב ברדה, שסיים את העונה, אבל יש לציין שלאחרונה הוא בכל מקרה לא היה בכושר. גם בליגה ניצחה אנדרלכט גם בגנק וגם בבית. יהיה משחק צמוד מאוד היום אך לדעתי הפעם זה לא יהיה כמו בהיסטוריה,... גנק תנצח כאן. 

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק