המטרה: להישאר בתמונה

המלצות WINNER NBA: דאלאס תארח ביתרון 0-2 בסדרה מול הלייקרס. הלייקרס בלי רון ארטסט המורחק. האם זה ייגמר בסוויפ? וגם: דריק רוז, ה-MVP הטרי של השנה מגיע עם קבוצתו לאטלנטה אחרי שאיבדו את יתרון הביתיות

יום שישי 06 מאי 2011
שלמה חסיד

  כבר 48 שעות שמיליוני חובבי ה-NBA ברחבי היקום שואלים את עצמם רק שאלה אחת: האם דאלאס תטאטא את הלייקרס בחצי גמר המערב?

 הלילה נקבל את התשובה הכמעט סופית כשהסדרה מגיעה לדאלאס, במצב של 0-2 למאבריקס. רון ארטסט הורחק מהמשחק אחרי שהנחית מכה בפרצופו של ג'ג'יי בארי וכאב הראשל של פיל ג'קסון רק מתחיל. 

"יש לנו כל כך הרבה בעיות, שאני בכלל לא יודע במה להתחיל לטפל", הודה ג'קסון שהמשחק הלילה עלול להיות הלפני אחרון שלו בקבוצה. ה

מאצ'אפ האחרון בין קובי בראיינט לדירק נוביצקי הסתיים ב-24:25 לגרמני המבוגר רק בחודשיים מבראיינט. אבל אם הלייקרס באמת חולמים על התאוששות הם צריכים לדאוג שפאו גאסול ששיחק חלש במשחק סמ' 2 יופיע אף הוא להתמודדות, כשאחוז הקליעה שלהם מהשלוש שעמד על 2 מ-15 במשחק האחרון ימריא. 

ניצחון של דאלאס יעמיד אותה ביתרון 0:3 בסדרה. ספק רב אם למישהו יהיה האומץ לחשוב שהאלופה תוכל לחזור מפיגור כזה. אלא שכמו שלהייקרס נראים בחודש האחרון, ספק רב אם דאלאס תיכשל במשימה.

משחק מספר 29: דאלאס מאבריקס - לוס אנג'לס לייקרס (3+). ההימור: 1

 במשחק לא פחות מעניין תגיע שיקגו לאטלנטה אחרי שאיבדה את יתרון הביתיות במשחק הראשון. דריק רוז ה-MVP הטרי של העונה עוד זוכה את ההפסד במשחק הראשון 103-95 שטרף את הקלפים בסדרה, אחרי שהבולס ניצחו 18 משחקים יותר מאטלנטה בליגה הרגילה. 

המשחק השני, שלשום, הסתיים ב-73-86 לשיקגו שתצטרך להסתדר הלילה בלי קרלוס בוזר, כשבשורות המארחת יעדר קירק היינריך. 

ג'ו ג'ונסון, כוכב אטלנטה, שקלע 24 נק' בממוצע בשני המשחקים הראשונים, אופטימי: "יש לנו את יתרון הביתיות ואם ננצל אותו נעפיל לגמר המערב. זה בדיוק מה שאנחנו צריכים לעשות".

שיקגו עשויה אומנם להתקשות, אבל סביר להניח שרוז וחבריו יידעו לא להיכנס לפיגור.

משחק מספר 27: אטלנטה הוקס (3+) - שיקגו בולס. ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק