כפר סבא הסתבכה. רמהש כמעט עלתה

לאומית: רק 2:2 לקבוצה של תומר קשטן מול מכבי הרצליה. 1:4 לרמת השרון על נס ציונה. ולהפועל רעננה על ראשון לציון. הכח עמידר בדרך למבחני ההישרדות

יום שישי 06 מאי 2011
שלמה חסיד
 מחזור דרמטי ביותר התקיים היום במסגרת משחקי המחזור ה-33 בליגה הלאומית, כאשר הכותרת היא שהפועל כפר סבא הסתבכה אחרי שסיימה ב-2:2 מול מכבי הרצליה בחוץ. הכותרת השנייה היא שעירוני רמת השרון כמעט והבטיחה את העפלתה לליגת העל.

במגרש בהרצליה, היה זה צ'קטיאני כבש לכ"ס שער ראשון בדקה ה-10 בוולה מדהים מ-18 מטר, בדקה ה-36 אסף כריספיס השווה, ל-1:1 בדקה ה-64 עומר פדידה העלה את כפר סבא ליתרון 1:2 ובדקה ה-75  גילרמה ווישהיימר כבש את ה-2:2 להרצליה. אלירן סיימון מכ"ס ומסאי דגו מהרצליה הורחקו באדומים אחרי קטטה במרכז המגרש בדקה ה-38.

במשחק מקביל עירוני רמת השרון הביסה 1:4 את נס ציונה והיא כבר עם רגל וחצי בליגת העל.  אורן נסים כבש צמד בדקות ה-20 וה-87. בין לבין כבשו אוסקר גררו וג'ורג' אקימרי בדקות ה-73 וה-76. דור אלקבץ כבש לנס תיונה בדקה ה-36. רמת השרון זקוקה לנקודה נוספת באחד משני המחזורים הקרובים כדי להבטיח את העפלה, אך ייתכן כי גם אפס נקודות יספיקו לה.

מי שירדה מאוכזבת מהמחזור היא עירוני ראשון לציון שהובסה בביתה 1:4 בידי הפועל רעננה והתרחקה מהמקום השלישי המוביל למבחנים.

בתחתית ניצחה נצרת עלית 1:3 את ג'ת אל אהלי, בת ים ניצחה 0:1 את עראבה שירדה לליגה א' ואילו הכח עמידר נפרדה ב-0:0 עם מכבי באר שבע וכנראה תשחק במבחנים נגד הנשירה לליגה א'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק