אנחנו הכי טובים באירופה

סופו שחורציאניטיס מגביה את הרף לקראת הגמר. פניני: "ערב חלומי, רוצים להמשיך". בלאט: "גאה בבחורים. פנאתינייקוס זה כבר אופרה אחרת". פישר: "שאפו למכבי"

שבת 07 מאי 2011
אורית מרום

 במכבי תל אביב היו מאושרים אחרי הניצחון המוחץ 63:82 על ריאל מדריד שהעלה אותם לגמר היורוליג ביום א' מול פנאתינייקוס, אם כי במועדון יודעים שהמלאכה לא הושלמה

 המאמן דיוויד בלאט, אמר: "אני גאה בבחורים על משחק מצוין שלהם. הגענו לרגע האמת במלוא המוכנות. אני הולך כל העונה באותו קו. זה לא בגלל נימוס. אני פשוט מעדיף לחשוב תמיד משחק אחרי משחק. פנאתינייקוס זה כבר אופרה אחרת, אבל אני מאמין בשחקנים ויודע שאנחנו יכולים לעשות את זה".

סופוקלס שחורציאניטיס אמר: "הגביע מגיע לנו כי אנחנו הקבוצה הכי טובה באירופה כיום. עכשיו צריך לבוא לגמר לנצח ולקחת את הגביע. אני מאושר כל רגע במכבי ומרגיש שנולדתי פה. אם נזכה בגביע זה יהיה השיא של הקריירה שלי. אני מסתכל על החברים שלי ויודע שלא נפספס את המשחק".

 גיא פניני, שהיה אחד המצטיינים: "זהו ערב חלומי. כל הקריירה שלי חלמתי להגיע למעמד הזה. מגיע שאפו לכל האוהדים שלנו שבלעדיהם לא היינו פה היום. אנחנו רוצים להביא את הגביע ולעשות את עם ישראל שמח לקראת יום העצמאות. נקווה שאלוקים יעזור".

  בצד השני היו מאוכזבים מאוד. שחקן ריאל, ד'אור פישר, אמר:"כל הכבוד למכבי תל אביב שבמחצית השניה פשוט העלימה אותנו. היא הוכיחה שהיא קבוצה טובה יותר ואני מחזיק לה אצבעות בגמר".

צילום: GETTYIMAGES

 

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק