המלצות WINNER למשחקי ה-NBA

הקבוצה של לברון ג'יימס ביתרון 0-2 בסדרת חצי גמר הפלייאוף, כשהסדרה עוברת לבוסטון. במקביל זאק רנדולפ וממפיס מארחים את אוקלהומה אחרי שכבר נטלו מהם את יתרון הביתיות

שבת 07 מאי 2011
מערכת TELESPORT
 בוסטון - מיאמי (3+)

מיאמי היט רוצה הלילה לגמור באופן מעשי את סדרת חצי גמר הפלייאוף מול בוסטון, לנצח בחוץ ולעשות 0-3. כוכב בוסטוןן פול פירס החמיץ את הרבע הרביעי של משחק מס' 1 ומשחק מס' 2 דבר שגמר למעשה את משחק ההגנה של קבוצתו, והלילה הוא מבטיח לעשות כל מאמץ לעמוד על רגליו גם ברבע האחרון. השאלה אם זה מה שיציל לקבוצתו את הסדרה, משום שבוסטון מעולם לא היו בעבר בפיגור 0-2 בסדרת פלייאוף וחזרו לסדרה.
 
אלא שלבוסטון יש מאזן טוב של 9-27 במשחקי בית בפלייאוף, ושאקיל אוניל עשוי סוף סוף לחזור לפעילות לראשונה מאז פברואר. בוסטון שלקחה את האליפות ב-2008 ובשנה שעברה הפסידה ללייקרס בשבעה משחקים לא רוצה לגמור הלילה באופן מעשי את הסדרה מול החבורה של לברון ג'יימס שאמר: "לא יודעים למה לצפות. המשחק הערב לא תלוי בנו, נראה לי שבבית שלה בוסטון פייבוריטית".

בוסטון יודעת שזה משחק שהיא חייבת לנצח אותו ועם כל הניסיון של הכוכבים הוותיקים שלה היא תצליח לעשות את זה מול מיאמי ותנצח מעל הליין לדעתנו. ההימור: 1

ממפיס - אוקלהומה (3+)
 
במשחק מקביל תארח ממפיס את אוקלהומה אחרי שכבר לקחה ממנה את יתרון הביתיות. זאק רנדולף הפורוורד הלוהט של ממפיס קלע 31 נק' בממוצע בסדרה בה הדיח כמעט לבדו את סן אנטוניו, וזאת בעונה הראשונה שבה הוא משחק בפלייאוף. במשחק הראשון מול אוקלהומה הוא קלע 34, ובמשחק מס' 2 קלע 15 בלבד ואוקלהומה ניצלה זאת כדי לנצח 102-111 ולהשוות את הסדרה ל-1-1.
 
רנדולפ אמר לפני המשחק הלילה שהוא מקווה כי שלושת ימי החופשה שקיבלו שתי הקבוצות לפני משחק מס' 3 יעזור לקבוצתו לשפר את אחוזי הקליעה אחרי שחברו מרק גאסול קלע רק ב-3 מ-9 ניסיונות וסיים עם 13 נק' במשחק השני. באקוהלומה מרוצים שהורידו את ממפיס מ-52 נק' בצבע במשחק הראשון ל-34 בלבד במשחק השני. 

המאמן סקוט ברוקס אמר: "הכרחנו את רנדולף לקחת זריקות קשות,  כנראה שזה הטקטיקה נגדו". סרג' איבקה, מלך החסימות של הליגה, חוזר הלילה לפעילות באוקלהומה אחרי שהתגבר על פציעה.

איך שלא ייגמר הפלייאוף הזה, ממפיס היא ללא ספק ההפתעה הנעימה של הפלייאוף אחרי הסנסציה שעשתה והדיחה את הספרס. אולם, הלילה אוקלהומה, שמצטיינת במשחקי החוץ שלה תעזר בדוראנט וראסול ווסטברוק כדי להשיג ניצחון חוץ ולהחזיר לעצמה את השליטה בסידרה, בדרך למאבק צפוי מול דאלאס בגמר המערב. ההימור: 2

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק