למכבי יש סיכוי מצוין לנצח

יותם הלפרין, יריב של פנאתינייקוס ביוון, אמר הבוקר ל-telesport: "אני סומך על החברים שלי במכבי שיעשו את העבודה ויניפו את הגביע, יתכן שאחזור למכבי בשנה הבאה". בלאט: "הגמר פתוח". אובראדוביץ': "ננצח". הערכה: 8,000 אוהדי מכבי באולם

יום ראשון 08 מאי 2011
שלמה חסיד

 בעוד שמכבי ופנאתינייקוס משלימות את ההכנות לקראת גמר היורוליג בשעה 17:30, אנחנו צלצלנו ליוון ושחחנו עם יותם הלפרין, אקס מכבי תל אביב וכיום כוכב אולימפיאקוס, שמכיר היטב את פנאתינייקוס. 

הלפרין נשמע אופטימי: "למכבי סיכוי מצוין לנצח את פאו. היא קבוצה לא פחות טובה, ויש לה את הכלים לזכות בגביע. אני מאמין שלעייני כל כך הרבה אוהדים, עם מאמן ושחקנים מצויינים, מכבי תהיה אלופת אירופה. נכון שפאו מצויינת אבל מכבי לא פחות טובה. ראיתי את חצי הגמר מול ריאל מדריד והתמלאתי גאווה".

 אז בשנה הבאה אתה חוזר?

 "תמיד יש מחשבות ודיבורים, אבל זה עוד מוקדם. בוא ניתן לעונה הזאת להסתיים, ניקח חופשה ואז נסתכל הלאה. יש גם את אליפות אירופה עם הנבחרת ואני מאמין שהדבים יתבהרו. בינתיים טוב לי ביוון ואני רוצה לקחת כאן את האליפות".

מאמן מכבי, דייויד בלאט, אמר לנו הבוקר: "אין עלינו שום לחץ עשינו את שלנו העונה ובגדול. הקבוצה מוכנה והשחקנים יודעי בדיוק מה צריך לעשות כדי לזכות. אני מאמין בשחקנים שלי, למרות שלדעתי הגמר הזה פתוח כי קיבלנו יריבה מצויינת".

 עמיתו זליקו אובראדוביץ', הוסיף: "עם כל הכבוד למכבי אנחנו הכי טובים באירופה. נבוא לנצח ואני מאמין שנשמח בסיום".

על פי הערכות לפחות 8,000 אוהדי מכבי תל אביב יעודדו הערב את השחקנים. אם מכבי תזכה בגביע, יחגגו השחקנים מספר דקות ואז יסעו למלון כדי לכבוד את יום הזיכרון לחללי צה"ל. הערכה היא כי מרבית האוהדים יחגגו ברחובות ברצלונה, ובהמשך השבוע תהיה חגיגה גדולה בתל אביב.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק