שיקגו רוצה להבטיח העלייה לגמר

הבולס ביתרון 2-3 על אטלנטה וניצחון שלה הלילה בחוץ יסגור עניין בסדרה ויעלה אותה לגמר המזרח לראשונה מאז 98'. ג'וש סמית' מאטלנטה: "מי שרוצה להגיע לגמר צריך להשאיר שיניים על הפרקט"

יום חמישי 12 מאי 2011
שלמה חסיד
ניצחון אחד - זה מה שמפריד בין שיקגו בולס להעפלה לגמר המזרח. הלילה היא תתארח באטלנטה בניסיון לא להגיע למשחק שביעי בסדרה, שבה כבר הוכח כי הכול אפשרי בערב נתון.

המשחק הקודם הסתיים ב-83-95 לקבוצה של דרק רוז, שחסר לה ניסיון בפלייאוף - מצרך הכרחי אם רוצים להגיע גבוה במשחקים הללו. שיקגו ניצחה 62 משחקים בליגה הרגילה, 18 יותר מאטלנטה, אבל המשחקים ביניהן שקולים ומותחים, דבר שגורם לעצבים להתרופף. 

במשחק האחרון היתה תקרית פיזית קשה בין קרלוס בוזר מהבולס לג'וש סמית' מאטלנטה, שהסתיימה בעבירה טכנית דו צדדית. סמית'  אמר: "ברגעים האלה תמיד המשחק נעשה פיזי. מי שרוצה להיות בגמר חייב להשאיר שיניים על הפרקט".

האליפות האחרוה של שיקגו היתה כזכור ב-1998 עם מייקל ג'ורדן וסקוטי פיפן. האם דרק רוז, שקלע 33 נק' ולקח 9 ריב' במשחק האחרון,  הוא היורש החוקי שלהם? רוז אמר: "כשאגיע לאחוז אחד ממה שג'ורדן עשה אולי יהיה מקום להשוות בינינו. בינתיים אנחנו חושבים רק על ניצחון הלילה כדי שנוכל להתכונן בשקט לגמר, בלי להסתבך".  

תמונה: getty images

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק