3 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלוש משחקים: מליגת המשנה באנגליה, הליגה הלאומית והליגה האירית

יום שישי 13 מאי 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 7 - נס ציונה - הפועל רעננה - 1 (יחס 1.95)

נס ציונה פתחה את הפליאוף טוב עם ניצחון 3-2 מול כפ'ס בחוץ אך לאחר מכן סיימה בתיקו בבית מול ראשון לציון ובמחזור האחרון היא הושפלה 4-1 ברמת השרון. רעננה רשמה ניצחון אדיר במחזור האחרון 4-1 מול ראשון לציון בחוץ, זאת אחרי שהפסידה בשני משחקי הפליאוף הראשונים, 1-0 מול רמת השרון בחוץ ו-3:2 להרצליה בבית. 

במסגרת הליגה ניצחה רעננה בנס ציונה 1-0 בסיבוב הראשון. בסיבוב השני נפרדו הקבוצות בתיקו מאופס. ניצחון של נס ציונה יכול להציב אותה במרחק של נק' ממכבי הרצליה בתנאי שזו תפסיד וגם ראשון לציון תאבד נקודות, מבחינת רעננה, היא בפער של חמש נק' מהמקום השלישי, הסיכויים שהיא תסיים שם, קלושים מאוד. ההימור שלי, ניצחון ביתי של נס ציונה שיתן קצת מתח במחזור האחרון.

משחק מס. 20 - בריי וונדרס - יו.סי דאבלין - 2 (יחס 3.35)

הליגה האירית. אחרי 12 מחזורים, מדורגות שתי הקבוצות בתחתית הטבלה, אבל לא בסכנת ירידה לליגה השניה לדעתי מאחר וקיימות שתי קבוצות חלשות מהן, גלאוויי ודרוגהדה, נכון לעכשיו.

 בריי מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים 1-0 בבית מול סט. פטריק ו-3:1 בסליגו. דאבלין מהצד השני מנצחת בארבעה משחקים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה, אך היא הפסידה באחד מהן, 7-0 לדרי סיטי. בריי מגיעה למשחק עם שני ניצחונות במהלך שלושת משחקי הבית האחרונים שלה, דאבלין הפסידה בשלושה מתוך חמשת משחקי החוץ האחרונים שלה. בסיבוב הקודם ניצחה בריי בדבלין 1-0, הפעם אני מאמין שנראה תוצאה הפוכה.

למרות ההפסד 7-0 לדרי סיטי, דאבלין בכושר מצויין ואני מאמין שהיא תמשיך אותו בניצחון בבריי.

משחק מס. 23 - רדינג - קרדיף - 1 (יחס 2.00)

חצי גמר הפלייאוף השני בליגה השניה באנגליה מפגיש את רדינג שסימה חמישית את הליגה הסדירה אל מול קרדיף שסיימה במקום הרביעי. רדינג סיימה את העונה עם 2-1 על דרבי בעוד שקרדיף סיימה בתיקו 1-1 מול בארנלי. רדינג קבוצה ביתית מצויינת כשהיא מנצחת בשישה מתוך שבעת משחקי הבית האחרונים שלה, קרדיף מהצד השני לא מפסידה בחמשת משחקי החוץ האחרונים שלה כשהיא מנצחת בשלושה ומסיימת פעמיים בתיקו.

 שני המשחקים בין השתיים העונה הסתיימו בתיקו 1-1 ברדינג ו-2:2 בקרדיף. הולך להיות משחק מאוד צמוד ולדעתי רדינג תהיה זו שתיקח פה את הניצחון. היא חזקה מאוד במשחקי הבית שלה וניצחה שם העונה ב-12 משחקים מתוך 23 בנוסף לשבע תוצאות תיקו וארבעה הפסדים. קרדיף מהצד השני הפסידה בחוץ בשמונה משחקים וניצחה ב-11. אני מסמן כאן 1. 

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק