ממפיס רוצה להישאר בחיים

המלצת WINNER NBA: הגריזלי'ז יארחו הלילה את אוקלהומה בפיגור 3-2, בידיעה כי הפסד יסיים את העונה החלומית שלהם

יום שישי 13 מאי 2011
מערכת TELESPORT
ממפיס גריזלי'ז, הסינדרלה של העונה ב-NBA, חייבת לנצח הלילה את אוקלהומה בביתה כדי להשוות את הסדרה, ולהותיר לעצמה סיכוי לגנוב ניצחון במשחק השביעי ולעלות לגמר המערב.

הקבוצה המופלאה של זק רנדולפ ומארק גאסול בעטה בסן אנטוניו בסיבוב הראשון, והלילה יש לה הזדמנות להוכיח שהיא לא גימיק חולף, אלא שבאמת נבנתה שם קבוצה רצינית עם שאיפות להגיע עד הסוף בליגה.

זו הפעם הראשונה בפלייאוף שממפיס סופגת שני הפסדים רצופים, כשהאחרון היה ב-99-72 ביום רביעי מול אוקלהומה, שתארח את משחק מס' 7 ביום א', אם תפסיד הלילה. אוקלהומה לא היתה בגמר המערב מאז 1996, וביום שני בלילה היא כבר ניצחה ב"פד אקס פורום" הגועש של ממפיס אחרי שלוש הארכות, כך שהיא בהחלט יכולה לעמוד במשימה גם הלילה.

בהפסד ביום רביעי ממפיס קלעה באחוז הנמוך ביותר שלה העונה - 36 אחוז בלבד! ואם היא רוצה להישאר בחיים היא חייבת לשפר את אחוז הקליעה שלה. "אנשים חושבים שאנחנו מחוסלים אבל ננצח הערב ונעלה שלב", הבטיח זק רנדולפ, כוכב ממפיס.

ממפיס הפסידה רק משחק אחד בביתה בפלייאוף העונה, וזאת בחמישה משחקים שבהם שיחקה שם. ראסל ווסטברוק, כוכב אוקלהומה אמר: "קשה מאוד לנצח אותם במבצר שלהם, ובטח שיהיה קשה לעשות את זה פעמיים בשבוע. הלילה הם פייבוריטים לניצחון". שתי הקבוצות בסגלים מלאים למשחק.

משחק מספר 26: ממפיס גריזליס - אוקלוהומה סיטי (2+). ההימור: 2


צילום: GETTYIMAGES.

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק