מי תפגוש את דאלאס בגמר?

ממפיס הלוחמת ממשיכה להדהים. הלילה הגריזליס השיגו ניצחון 83:95 מול אוקלהומה ובכך העבירו את ההכרעה למשחק שביעי ומכריע באולמם של הת'אנדרס. קווין דוראנט נעצר על 11 נקודות בלבד, 30 לרנדולף

שבת 14 מאי 2011
מערכת TELESPORT

לא ברור מה היה נראה לפני תחילת סדרות הפלייאוף תסריט הגיוני יותר - דאלאס מאבריקס מדיחה בסוויפ את האלופה היוצאת, לוס אנג'לס לייקרס של פיל ג'קסון בעל 11 טבעות האליפות, או שממפיס גריזליס תהיה בחיים בחצי גמר הפלייאוף האזורי ותכפה משחק שביעי.

הגריזליס המשיכו להוכיח שהם במעמד חצי הגמר בזכות ולא בחסד, והלילה הם עשו זאת אחרי ניצחון ביתי מול אוקלהומה, 83:95, ניצחון שקבע משחק שביעי בפתיחת השבוע הבא - משחק בו תוכתר העולה לגמר האזורי, שם מחכה לה דאלאס מאבריקס.

אחרי שבמשחק האחרון שנערך באוקלהומה ביום רביעי בלילה הציגה אוקלהומה הופעת הגנה משובחת ביותר ועצרו את רנדולף על 9 נקודות בלבד, הלילה היה זה תורם של הגריזליס להראות שגם הם יודעים לשחק הגנה. הם עצרו את קווין דוראנט, הסופרסטאר הכל יכול של אוקלהומה על 11 נקודות בלבד ומדד מצטבר של מינוס נקודה, למרות 27 נקודות של ווסטברוק, ומנגד רנדולף חגג לחגוג בבית וסיים עם 30 נקודות.

עבור קווין דוראנט זה היה המשחק החלש ביותר העונה, דווקא במשחק החשוב ביותר של קבוצתו עד כה. כאמור, הוא נעצר על 11 נקודות בלבד, כשמהשדה הוא קולע 3 מ-14 ב-37 דקות. מתוך 14 הזריקות שלקח, 9 היו מחוץ לקשת, מהן הוא קלע אחת בלבד.

ההכרעה בלילה שבין יום ראשון ושני. וכמו שהוכיחה הסדרה בששת המשחקים הראשונים - באמת שאין לדעת את מי דאלאס תפגוש.

צילום: Getty Images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק