הכח תישאר בליגה הלאומית

איציק פוזמנטיר, היו"ר המסור של הכח עמידר רמת-גן, משוכנע שקבוצתו בדרך להישארות: "ניקח 6 נקודות בשני מחזורי הסיום. הכח תישאר בגדול עונה נוספת בלאומית". הערב (19:00) הם מתארחים בבת ים

שבת 14 מאי 2011
שלמה חסיד
חבל שאין בכדורגל הישראלי הרבה דמויות כמו איציק פוזמנטיר, היו"ר המסור של הכח עמידר רמת גן מתחתית הליגה הלאומית. פוזמנטיר מלווה כבר עשרות שנים את קבוצתו האהובה, הן כאוהד והן כיושב ראש הקבוצה.

כאמור, הכח מסובכת בתחתית הליגה הלאומית, כשנכון לערב המחזור הלפני האחרון היא במרחק 4 נקודות מנצרת עלית שבמקום ה-12, כאשר המקום ה-13, בו נמצאת כיום הכח עמידר, מוביל למבחנים מול קבוצה מליגה א' - בקרב על הישרדות בליגה הלאומית.

הכח עמידר תשחק הערב מול מכבי בת ים (19:00), ונצרת עלית תשחק במקביל מול מכבי באר שבע. בהתייחסות למחזור הערב אמר פוזמנטיר ל-TELESPORT: "אין לי ספק שאנחנו נישאר בליגה. אנחנו גם לא נגיע למשחקי המבחן. אני מאוד מאמין בקבוצה שלנו ובטוח שננצח הערב את בת ים וגם את המחזור האחרון. זה יספיק להישארות בליגה".

כזכור, בפעם האחרונה בה השתתפה הכח עמידר רמת-גן במשחקי המבחן, היא נאבקה על מקומה לעונה נוספת בליגת העל. אג'ידה, אז שוער הקבוצה, נעדר מהמשחקים והקבוצה רשמה הפסד מפתיע במיוחד לאחי נצרת - ששלח אותה אל הליגה הלאומית.

רק לפני שנתיים נשרתם מליגת העל. איך נקלעתם למאבקי התחתית בלאומית?

"יש הרבה סיבות למצב שהגענו אליו. יש לנו קבוצה מצוינת והיינו יכולים לשוב אפילו השנה לליגת העל. מקומנו בליגת העל, הכח זה מועדון גדול עם היסטוריה מפוארת, עבר ויהיה גם עתיד. אנחנו נתקן את הליקויים לקראת העונה הבאה ונדבר חזק בלאומית". 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק