לא הגיע למכבי לנצח בדרבי

ליגת העל: לאחר הדרבי הגדול והמסיים לעונה, כובש שער השוויון, בן שהר סיכם: "צריך לראות מה חיפה יעשו". אלי גוטמן ותקרית זהבי: "הכנה לקראת פאלרמו". איווניר: "סימנו להפועל על העונה הבאה"

שבת 14 מאי 2011
שלמה חסיד

הדרבי התל אביבי שוב לא איכזב, דרמה, מתח, מהפכים ותיקו גדול לחובבי הכדורגל ב-2:2 בין מכבי תל אביב לאלופה ומחזיקת הגביע, הפועל תל אביב. חלום האליפות עדיין חי, אבל קלוש ביותר. קרית שמונה חייבת לנצח את מכבי חיפה בקרית אליעזר ביום שני הקרוב ולהותיר תקווה למחזור האחרון. 

מאמן מכבי תל אביב, מוטי איווניר, אמר בסיום: "אמרתי לבן שהר שהוא היה חייב לקלקל לי את הניצחון בדרבי. בהומור, את שהר אני מאוד מאוד אוהב. היה משחק כדורגל מעולה, מלא באירועים. היה כאן קבוצה טובה, קבוצה רעבה שרוצה להצליח. סימנו להפועל שבעונה הבאה זה יהיה אחרת". 

על כובש הצמד: "הלוואי שרוברטו היה טוב בכל משחק ולא הייתי צריך להוציא אותו מההרכב. הרגשתי שדווקא שרוברטו היום יכל לעשות שינוי. הוא בהחלט הצליח". 

לירן שטראובר, המצטיין של המשחק: "יכול להיות שנגמר לנו הסוס בסיום והיה לנו קשה בתום המשחק. הגיע לי לרדת לספסל, לא הייתי בכושר טוב. זה תקופה שצריך להתמודד איתה. יש לי מערכת גדולה שעומדת אחריי. מכבי מאוד יקרה לי, היא חלק מהגוף שלי. אשמח להישאר כאן".

אלי גוטמן, מאמן הפועל ת"א נשאל על תקרית ערן זהבי (גוטמן האשים אותו בשער שהקבוצה ספגה): "זה לא הסיפור המרכזי. הסיפור המרכזי זה הכרטיס האדום לשוער (שטראובר) שהכשיל את בן שהר לעיני כולם". 

גוטמן הוסיף: "היינו יותר טובים ממכבי תל אביב. יכלנו להגדיל את היתרון ל-0:2 שהיה סוגר את המשחק. לא עשינו, ידענו שזה נזיל, שביר. ספגנו את השוויון. יכלנו שזהבי מוסר לשהר שביקש ממנו, אם הוא היה מוסר לו. בשביל ערן זהבי מלך. אני לא מעניש. אני לא מאשים אף אחד. אני אוהב את ערן זהבי, הוא ילד זהב. לפעמים מאמן כדורגל צריך לדעת לחנך, שלא יקרה לו בפאלרמו, הוא צריך לצאת". 

גוטמן סיכם: "אני גאה בשחקנים שלי. ודאי שזה לא אותה קבוצה של העונה שעברה. אנחנו עושים עונה נפלאה. הפועל ת"א מועדון גדול. הקהל נתן הצגה גדולה, זה היום שלו". 

ערן זהבי: "התרגשתי קצת. היה לי קשה כי ייתכן וזה המשחק האחרון שלי בבלומפילד. זה דרכו של עולם. לפני שמאשימים אותי צריך להסתכל גם על הדברים החיובים שעשיתי. זה קצת לא מתאים". 

בן שהר, כובש שער השוויון: "בטח שמרגישים מאוכזבים. הגענו לכמות גדולה של מצבים. שלא שמים סופגים. מכבי הצליחה, מזל שהשוונו. לא הגיע למכבי לנצח היום. יש לנו את הגביע, צריך לראות מה חיפה יעשו".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק