עוד ניצחון לקרית שמונה

לאומית: קרית שמונה המשיכה את התקופה הטובה מהשבועות האחרונים עם ניצחון ביתי 1:2 על רעננה. לינדר העלה את האורחים ליתרון. חסארמה ונימבה הפכו את התוצאה. תיקו 1:1 בין סכנין וחיפה

שבת 24 פברואר 2007
מערכת TELESPORT

הפועל קרית שמונה המשיכה הערב את הכושר הנהדר שלה מהשבועות האחרונים עם עוד ניצחון, הפעם בבית על הפועל רעננה, 1:2.

2000 צופים הגיעו לאיצטדיון בקרית שמונה וראו יתרון מפתיע לאורחים מרעננה בדקה ה-37, כאשר שחר סימנטוב מסר כדור רוחב לרחבה, הכדור פגע ביובלדיו ומשם הגיע ללינדר ששיחרר בעיטה חזקה פנימה,

היתרון המפתיע החזיק רק לארבע דקות, כאשר גיא צרפתי הגביה כדור לרחבה ולאחר שהגנת רעננה הרחיקה הכדור הגיע לחסארמה שבעט מחוץ לרחבה את השוויון. שמונה עשרה דקות לסיום הושלם המהפך, כשפטי נימבה קיבל כדור חופשי ברחבה והכניע את סמדג'ה.

בעקבות הניצחון אמנם נותרה קרית שמונה במקום השני, אך צימקה את הפער מסכנין שבפסגה לנקודה אחת.

רן בן שמעון אמר בסיום: "רעננה היא ללא ספק אגוז קשה לפיצוח. ידענו שתהיה נפילת מתח לאחר הניצחון על סכנין והמטרה הייתה לקחת נקודות ואני שמח שבמשחק הכי קשה שהיה לנו השנה ידענו לקחת את הנקודות"

אלי כהן, מאמן הפועל רעננה: "נתנו היום משחק גדול והגענו למספר מצבים ואני מאוכזב מאוד מהתוצאה. אני עם הפנים קדימה ואנחנו בחלק העליון של הטבלה ואני מקווה שנמשיך לתקוע שם יתד בעתיד".

במשחק נוסף איבדה מוליכת הטבלה, בני סכנין שתי נקודות יקרות כשנפרדה בתיקו 1:1 מול הפועל חיפה. 

שלומי משה העלה את חיפה ליתרון מפתיע בדקה ה-24, אך סכנין השיגה את השוויון כעבור תשע דקות מרגלו של גבע ברקאי.

בעקבות התיקו הצטמק הפער בין סכנין לקרית שמונה שבמקום השני לנקודה בלבד, כאשר במאזנה של סכנין 43 נקודות אל מול 42 של קרית שמונה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק