4 המלצות WINNER ליום ראשון

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על ארבעה משחקים: מאיטליה ומספרד

יום ראשון 15 מאי 2011
מערכת TELESPORT

 מעט משחקים יש היום להימור בתכניית ה-WINNER ליין.  כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנו ממליצים על ארבעה משחקים מאיטליה ומספרד.

 ליגה איטלקית:

משחק מס. 9 - בארי - לצ'ה - 2 (יחס 1.45)

אחרי שבארי כבר ירדה לליגה השניה היא תשחק היום מול לצ'ה ואולי תסחוף אותה ביחד איתה מתחת לקו האדום, שני מחזורים לסיום העונה. בארי חלשה מאוד, היא הפסידה בכל ארבעת המשחקים האחרונים שלה כאשר לצ'ה מנצחת במחזור האחרון 2-1 במפתיע את נאפולי, זאת אחרי שני הפסדים רצופים לגנואה ולקייבו בחוץ. 

בבית לצ'ה עוד מחלצת נקודות ומנצחת פעמיים במהלך שלושת המחזורים האחרונים , בחוץ היא חלשה מאוד ומפסידה המון. למרות זאת, אני מאמין שהיום היא תעשה את המוטל עליה, בארי חלשה מאוד ולדעתי לצ'ה תיקח פה שלוש נקודות סופר חשובות.

משחק מס. 11 - פארמה - יונבטוס - X (יחס 3.00)

פארמה במקום ה-14 בטבלה, רחוקה שש נק' מהקו האדום, היא כבר לא תרד ליגה. יובה מהצד השני מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא רחוקה רק 3 נק' מלאציו שבמקום השישי, מקום שמוביל לליגה האירופית בתום העונה. יובה מגיעה למשחק היום בכושר לא רע כשהיא אחרי ארבעה ניצחונות בשמונת המשחקים האחרונים שלה, במהלכם היא לא מפסידה. 

גם פארמה לא רעה בתקופה האחרונה כשהיא אחרי שלושה ניצחונות במהלך ארבעת המשחקים האחרונים. יובה מקרטעת בחוץ, פארמה מנצחת בשני משחקי הבית האחרונים שלה. יהיה משחק לא פשוט. למרות שיובה צריכה נקודות, יש לי הרגשה שהיא לא תיקח כאן יותר מנקודה. אני מסמן כאן X.

משחק מס. 14 - קייבו - אודינזה - X (יחס 3.90)

קייבו מדורגת במקום ה-12 בטבלה, משחק חסר משמעות עבורה כשמהצד השני יש את אודינזה שבמקום החמישי בטבלה, רחוקה רק 2 נק' מלאציו שמדורגת במקום הרביעי שמוביל לליגת האלופות. קייבו אחרי תיקו מול יובה וניצחון על לצ'ה, אודינזה חלשה בתקופה האחרונה בה היא מפסידה בארבעה מתוך ששת המשחקים האחרונים שלה. קשה להמר על קבוצה כזו היום בעיניים עצומות למרות שהיריביה שלה לא ממש צריכה נקודות. ההימור שלי, קייבו תקלקל לאודינזה את התוכניות וההימור שלי, תוצאת תיקו.


ליגה ספרדית:

משחק מס. 44 - א. בילבאו - מלאגה - 1 (יחס 1.45)

מלאגה מדורגת במקום העשירי בטבלה, רחוקה מהצמרת ורחוק המאוד מהתחתית. בילבאו שתפגוש אותה היום מדורגת במקום החמישי בטבלה, היא כבר לא תגיע למקום הרביעי שמוביל לליגת האלופות, אך היא רוצה לסיים במקומות 5/6 שמובילים לליגה האירופית בתום העונה. בילבאו מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים אך בגדול היא אחרי ארבעה ניצחונות בשבעת המשחקים האחרונים שלה. 

מלאגה בכושר נהדר אחרי חמישה ניצחונות רצופים, כולם למעשה על קבוצות חלשות ממנה או ברמה שלה. בילבאו לדעתי טיפה יותר טובה ממנה ועם הרצון לנקודות היום היא לדעתי תעשה את זה. אני מסמן כאן 1.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק