הפסד משפיל לפאר

אחרי שהידרדרה עד למקום ה-20 בעולם, הישראלית נכנעה למדורגת 429 בעולם, קייסי דלקוואה האוסטרלית, בתוצאה 6:1, 5:7, 6:3 בסיבוב הראשון של טורניר בריסל

יום שני 16 מאי 2011
מערכת TELESPORT
אחרי שהייתה רחוקה כפסע מכניסה לטופ 10 העולמי, יעד אותו הציבה פאר לעצמה כבר לפני מספר שנים, נחלה פאר הידרדרות כואבת במיוחד והבוקר (שני) היא מצאה את עצמה רחוקה מאוד מאותה שאיפה, כשהיא מדורגת במקום ה-20 בעולם.

הירידה התלולה נובעת מאיבוד נקודות מטורנירים בגרמניה וספרד בשנת 2010, וכן ההפסדים המוקדמים בטורנירים שערכה בשבועות האחרונים. לפני הדירוג שפורסם הבוקר, פאר הייתה במקום ה-14 בעולם - ירידה של 6 שלבים. כזכור, פאר הייתה רחוקה ניצחון בודד מכניסה לעשירייה הראשונה בעולם.

המשכו של היום גם לא בישר טובות לטניסאית הישראלית, שנכנעה למדורגת 429 בעולם, קייסי דלקוואה האוסטרלית, בתוצאה 6:1, 5:7, 6:3, כבר בסיבוב הראשון של טורניר בריסל.

מי שרשם צניחה גדולה הרבה יותר בשבוע שעבר הוא דודי סלע, אבל המחבט הבכיר של ישראל מחק כמעט לחלוטין את הצניחה של החודשים האחרונים. על אף שהוא עדיין מחוץ ל-100 הטובים בעולם, סלע זכה בתחילת השבוע בצ'נלג'ר בוסאן בדרום קוריאה ורשם זינוק משמעותי של 40 שלבים - היישר למקום ה-109. השבוע ישתתף סלע בצ'נלג'ר באוזביקיסטן.

עלייה משמעותית נוספת רשם אמיר ויינטרוב, שבזכות עלייה של 17 מקומות בדירוג העולמי הוא השיג את מיקום השיא שלו בקריירה - 246 בעולם. יוליה גלושקו עלתה למקום ה-185 בעולם וקרן שלמה, לאחר 2 זכיות רצופות על אדמת הודו, טיפסה 40 שלבים והיא 540 בעולם.

בצמרת הגברים, למרות הניצחון המפואר על רפאל נדאל בגמר טורניר רומא, נובאק דג'וקוביץ' עדיין דולק אחרי הספרדי. הפער בין השניים הצטמצם ועומד על 405 נקודות דירוג.  בדירוג הזוגות ירד אנדי רם אל המקום ה-28 בעולם, ויוני ארליך רשם ירידה זהה גם הוא בדמות 3 שלבים, אל המקום ה-51.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק