בוסקטס זוכה וישחק מול יונייטד

אופ"א החליטה שלא לנקוט בהליך משמעתי נגד קשרה של ברצלונה, שעל פי טענותיהם של אנשי ריאל קרא קריאות גזעניות לעברו של מרסלו במשחק חצי גמר האלופות. הקשר יעמוד לרשותו של גווארדיולה בגמר ליגת האלופות

יום שני 16 מאי 2011
מערכת TELESPORT
 סרחיו בוסקטס, קשרה של ברצלונה ונבחרת ספרד יעמוד לרשותו של המאמן פפ גווארדיולה ב-28 במאי במשחק גמר ליגת האלופות נגד מנצ'סטר יונייטד. זאת אחרי שהקשר זוכה ע"י אופ"א מאשמה של קריאות גזעניות נגד מרסלו, קשרה הברזילאי של ריאל מדריד.

כזכור, אחרי ההפסד שלה בברנביאו (2:0) לברצלונה במשחק הראשון של חצי גמר ליגת האלופות, ריאל מדריד פירסמה קטע וידאו באתר שלה, שלפיו לכאורה בוקסטס כינה את מרסלו "קופיף". בקטע הוידאו בוקסטס ניסה להסתיר את פיו כדי שלא להיתפס ע"י המצלמה.

אופ"א החליטה לפתוח בחקירה בעקבות הפרסום הזה, אולם היום (שני) החליטה שלא לנקוט בהליך משמעתי מול בוסקטס ולא להרחיקו מהמשחק הגורלי והאחרון של ברצלונה העונה, גמר ליגת האלופות מול יונייטד.

לרשותו של גווארדיולה יעמוד סגל בריא וכשיר לחלוטין במשחק מול יונייטד, כאשר אריק אבידל, המגן השמאלי שחזר ממחלה קשה ושותף מול ריאל מדריד במשחק הקודם בחצי הגמר, צפוי לפתוח מול השדים האדומים, כאשר פויול יוסט לעמדה הטבעית שלו במרכז ההגנה לצידו של פיקה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק