כמה שיותר קשה, יותר מתוק

במכבי חיפה חוגגים אליפות, בידיעה כי דאבל בהישג יד: "צריכים לחגוג יום או יומיים ואז להתרכז ולעשות הכל כדי להביא גביע". רפאלוב: "יענקל'ה אמר לנו שאם לא נחזיר את האליפות, יהיה לנו עסק איתו". לוזון: "כנראה שבעונה הבאה לא יהיה קיזוז"

יום שני 16 מאי 2011
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה זכתה הערב (שני) באליפות המדינה לעונת 2010/11, כאשר מחזור אחד לסיומה של העונה גברה בביתה 0:2 על עירוני קרית שמונה והגדילה את הפער בצמרת הטבלה ל-6 נקודות מהסגנית, האלופה היוצאת, הפועל ת"א.

המאמן המאושר, אלישע לוי, סיכם עונה: "זה היה קשה. היתה לנו קשה באמת קשה, אבל שנה טובה. האליפות הזו היא תעודת מאסטר לכל מי שעסק במלאכה, והיו הרבה אנשים טובים כאלו.
 עבדנו קשה, ידענו לעשות את מה שצריך ובדרך של מכבי חיפה. יש לנו הזדמנות גדולה לקחת דאבל. אנחנו צריכים לחגוג יום או יומיים ואז להתרכז ולעשות הכל כדי להביא גביע".

ליאור רפאלוב, כובש צמד השערים הערב, אמר: "בעונה שעברה קיבלנו זעזוע גדול. במחנה אימונים בתחילת העונה, יענקל'ה אמר לנו שאם לא נחזיר את האליפות, יהיה לנו עסק איתו. לקחנו את זה ברצינות כנראה".

הקפטן יניב קטן אמר: "זו האליפות השביעית שלי בחיפה, וזו תמיד הרגשה מדהימה. עשינו עונה מדהימה והתגברנו על המון קשיים. אנחנו מאמינים בעצמנו, נחושים ויודעים מה אנחנו שווים וזו הגישה שהיתה לנו כל העונה".

אריק בנאדו אמר: "זו האליפות השלישית שלי והכי מתוקה. היה פה מפח נפש גדול בעונה שעברה. עשינו את זה, האליפות חזרה לכרמל. יש פה חבורה של גברים. מגיע לקהל, למועדון יענקל'ה".

ניר דוידוביץ' אמר: "זה יום מיוחד. לזכות באליפות לעיניי הקהל המדהים שלנו. יש לנו עוד גביע ואני מקווה שגם בזה נצליח. כמה שזה יותר קשה, זה יותר מתוק. האליפות הזו מצטרפת לעוד הרבה אליפויות כיפיות ומתוקות".

הבעלים יענקל'ה שחר: "לכל אליפות יש את השמחה שלה. אחרי האובדן בשנה שעברה, האליפות הזו משמחת את כולנו קצת יותר מאליפות רגילה. בתחילת העונה כולם דיברו על אלו שעזבו, אני דיברתי על אלו שנשארו והם שחקנים נפלאים".

יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, שהעניק את צלחת האליפות ליניב קטן, בירך: "מברוק למכבי חיפה על האליפות ה-12. אני שמח שלמרות הקיזוז הם לקחו אליפות, כי אחרת אלוהים ישמור. האליפות מגיעה להם, כל הכבוד. לא במקרה, המועדון של יענקל'ה הוא המועדון הכי מסודר, מאורגן ומצליח בארץ".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק