3 המלצות WINNER ליום שלישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מהליגה האוסטרית השנייה ומהליגה הבלגית

יום שלישי 17 מאי 2011
מערכת TELESPORT
 משחק מספר 3 : גרודינג - סט. פולטן. ההימור: 1 

ליגה אוסטרית שנייה. סט. פולטן רחוקה מאוד מהקו האדום, מקום חמישי עם 47 נקודות, והיא מגיעה למשחק היום דווקא בכושר לא רע עם שישה משחקים ללא הפסד, שלושה ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו.

גרודינג  רחוקה שש נק' מהקו האדום כשתיקו היום יספיק לה בכדי להבטיח השארות בליגה. היא מגיעה למשחק כאשר היא הפסידה שתיים מתוך שלושת משחקיה האחרונים. בששת המפגשים האחרונים בין שתי הקבוצות גורדינג מראה דומיננטיות כשהיא מנצחת שלושה מהם ובשלושה מסיימת בתיקו. היום הם צריכים יותר את הנקודות ואני מאמין שינצחו.

משחק מספר 4 : סט. אנדרה - אלטאץ. ההימור: 2

ליגה אוסטרית שנייה. אנדרה נמצאת במקום הרביעי עם 67 נקודות ומגיעה למשחק בכושר לא טוב כאשר בארבעת המחזורים האחרונים היא משכילה לנצח רק משחק אחד ורושמת שתי הפסדים ותוצאת תיקו.

אלטאץ' מהצד השני במקום השני כאמור, רחוקה נק' אחת מאדמירה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות בית רצופים ושתי תוצאות תיקו בחוץ. למרות שבשלושת המפגשים האחרונים בין הקבוצות הנקודות התחלקו שווה בשווה, כאשר כל אחת מהן מנצחת פעם אחת ותיקו 3:3 במפגש האחרון אלטאץ חייבת את הניצחון כדי להישאר במאבק האליפות שמנגד לאנדרה כבר אין על מה לשחק. אלטאץ ינצחו.

משחק מספר 8 : גנק - סטאנדרד ליאז. ההימור: X

משחק על האליפות בבלגיה. גנק במקום הראשון עם 50 נקודות, ליאז במקום השני שגם היא עם 50 נקודות אך לגנק יש יתרון בעקבות המשחקים שהיו בין השתיים העונה. שתי הקבוצות מגיעות בכושר מצויין, גנק עם חמישה ניצחונות בששת המחזורים האחרונים כשהיא תרצה לשכוח את התבוסה 3:0 לברוז' מלפני שבועיים. 

ליאז' מגיעה אחרי עשרה משחקים ללא הפסד כשהיא מנצחת לא פחות מתשעה מהם! כולל ניצחון חוץ על גנק בתוצאה 2:1. גנק קבוצה חזקה נורא בבית כשבפליאוף היא ניצחה בכל ארבעת משחקיה שם ובעונה הסדירה ניצחה 11 מתוך 14 משחקיה בבית. 

למרות שבפליאוף ליאז' במשחקי החוץ שלה מראה סך הכל יכולת טובה עם שלושה ניצחונות, ותיקו במהלך העונה היתה לא יציבה ומתוך 14 משחקי החוץ שלה רשמה חמישה ניצחונות בלבד לצד תיקו ותשעה הפסדים. במהלך העונה הסדירה ניצחה גנק פעמיים את ליאז', 4-2 בבית ו-2:0 בחוץ.בגביע ניצחה ליאז' 2-1 וגם בפליאוף היא ניצחה 2-1 בבית. אני מהמר שהמשחק הזה יסתיים בתיקו שישמור על הסטטוס קוו בצמרת.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק