נוביצקי ניצח את דוראנט - 0:1 לדאלאס

NBA: משחק ענק של דירק נוביצקי עם 48 נקודות, הוליכו את המאבריקס לניצחון 112:121 על אוקלהומה בדרך ליתרון ראשון בסידרת גמר המערב. 40 נקודות לדוראנט בצד המפסיד. לוטרי: קליבנד קיבלה את הבחירה מספר 1 בדראפט

יום רביעי 18 מאי 2011
מערכת TELESPORT
 סידרת גמר המערב החלה הבוקר עם משחק מטורף בין דאלאס לאוקלהומה שבסיומו ניצחה המאבס את הת'אנדרס 112:121 עם הצגה בלתי נשכחת של דירק נוביצקי מהצד המנצח וקווין דוראנט מהצד המפסיד.

נוביצקי, הפורוורד הגרמני הנפלא של המארחים לא הראה שום חלודה מהמנוחה הארוכה שקיבל עד למשחק הזה. הוא קלע 10 מ-11 הזריקות הראשונות שלו במשחק וגם 24 זריקות עונשין רצופות (שיא פלייאוף) בדרך ל-48 נקודות במשחק כולו כדי לסדר לקבוצתו יתרון של 0:1 בסידרה מול יריבה לא קלה בכלל.

ג'ייסון טרי עם 24 וחוסה בראה עם 21 הצטיינו גם הם בשורות המאבריקס, שהפסידרה 20:27 את הרבע הראשון, אבל ריצת 0:13 בתחילת הרבע השני סידרה לה יתרון שאותו לא שמטה עד לסיום המשחק המרתק. 

אחרי שקלע 39 נקודות במשחק האחרון מול ממפיס, הרשים שוב הלילה הסופרסטאר של אוקלהומה, קווין דוראנט עם 40 נקודות, אבל הוא לא קיבל את אותה עזרה שהפורוורד הגרמני של דאלאס קיבלה ואוקלהומה תחפש את ניצחון החוץ במשחק הבא.

קליבלנד תחפש את הלברון הבא

אחרי שאיבדה את לברון ג'יימס לטובת מיאמי בקיץ האחרון, קליבלנד תקווה למצוא קליבר ברמתו בדראפט הקרוב אחרי שהלילה (שלישי) זכתה הקבאלירס בבחירה מספר 1 בדראפט הקרוב.

הקאבס, שבפעם הקודמת שקיבלה בחירה מספר 1 לא טעתה ולקחה את לברון ג'יימס ב-2003, קיבלה גם את הבחירה מספר 4 ותקווה להעמיד קבוצה חזקה מאוד בעונה הבאה, למרות שהדראפט הנוכחי צפוי להיות חלש מקודמיו ואין שמות נוצצים.

את הבחירה מספר 2 קיבלה מינסוטה ואחריה יוטה, שוב קליבלנד, טורונטו, וושינגטון, סקרמנטו, דטרויט, שארלוט ומילווקי סוגרת את העשירייה הראשונה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק