גרנט מאוכזב מההתנהלות של ווסטהאם

מקורבו של אברם גרנט התראיין היום לכלי התקשורת באנגליה וביקר בשמו של המאמן הישראלי את ראשי ווסטהאם: "שישה מנג'רים קיבלו הצעה להחליף את גרנט בינואר. אברם יכל להעלות את ווסטהאם בחזרה לפרמייר-ליג"

יום רביעי 18 מאי 2011
מערכת TELESPORT
 יממה לאחר שפוטר מווסטהאם, אברהם גרנט משיב מלחמה. המנג'ר הישראלי שירד עם קבוצתו לליגה השניה עם הפסד חוץ 3:2 לוויגאן, שופך לא מעט ביקורת היום בראיון ל"גארדיאן" הבריטי כנגד בעלי הקבוצה הלונדונית, דייויד גולד ודייויד סאליבן.

מקורבו של אברהם גרנט טוען שייעץ לישראלי שלא לקחת את הג'וב הזה בגלל הניהול במועדון ובשל העובדה שלא פחות משישה מנג'רים קיבלו הצעה בינואר לקחת את הג'וב הזה במקומו של גרנט.

"בחודש ינואר מרטין אוניל קיבל הצעה לאמן את ווסטהאם במקום גרנט שהיה אמור להיות מפוטר ב-15 לינואר אחרי ההפסד לארסנל" כך אמר מקורבו של גרנט והוסיף: "אברם אמר ששישה מנג'רים, ביניהם גם סטיב מקלארן וסאם אלרדייס קיבלו הצעה לקבל את הג'וב אבל דחו אותה בעקבות הניהול הבעייתי במועדון".

גרנט, מאוכזב גם בשל העובדה שפוטר מיד עם הירידה ולא קיבל הזדמנות לאמן את ווסטהאם בליגה השניה כדי לנסות ולהעלות אותה בחזרה לפרמייר-ליג: "אברם מרגיש מתוסכל משום שהוא מרגיש שהוא יכל לבנות קבוצה טובה בעונה הבאה ולהחזיר אותה לפרמייר-ליג".

חרף הטענות של גרנט ומקורביו, בהנהלת ווסטהאם ממשיכים לחפש מועמדים להחליף את גרנט ואחרי שמרטין אוניל דחה שוב את הצעת המועדון, גולד וסאליבן מעוניינים גם בכריס האטון, שפוטר מניוקאסל בעונה שעברה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק