מיאמי גנבה לשיקגו את הביתיות

NBA: לברון ג'יימס ודווין וויד השיגו הלילה ניצחון חוץ קריטי ביונייטד סנטר על הבולס 75:85 והשווה את סידרת הגמר ל-1:1. ההיט עצרו את המארחים על 10 נקודות בלבד ברבע הרביעי. 29 נקודות ללברון ג'יימס

יום חמישי 19 מאי 2011
מערכת TELESPORT

אחרי שהובסה במשחק הראשון בסידרת גמר המערב, מיאמי היט ניצחה הלילה ביונייטד סנטר את שיקגו 75:85 והשוותה את הסידרה ל-1:1 תוך כדי שהיא נותנת תצוגת הגנה פשוט מצויינת ועוצרת את "השוורים" על 10 נקודות בלבד ברבע האחרון.

לברון ג'יימס היה שוב האיש של מיאמי עם משחק גדול ו-29 נקודות. דווין וויד הוסיף 24 והשניים האלה קלעו מעל 50% מהנקודות של ההיט. כמו במשחק האחרון בסידרה מול בוסטון, לברון ג'יימס היה שם שוב עבור מיאמי בדקות ההכרעה. הוא קלע 9 נקודות ב-4 הדקות האחרונות, אותן הוא פתח עם שלשה שהעניקה למיאמי יתרון עליו היא שמרה עד הסוף.

מיאמי הציגה הגנה פשוט נהדרת, במיוחד ברבע האחרון. היא עצרה את הבולס על 3-20 מחוץ לקשת ועל 34 אחוז בלבד מהשדה. דריק רוז ניסה להחזיק את המארחים במשחק עם 21 נקודות, אבל הצליח לקלוע רק 2 נקודות ברבע האחרון מול השמירה המצויינת של האורחים.

זהו ניצחון קריטי עבור מיאמי, שתוכל לעלות לגמר ה-NBA אם תצליח כעת לנצח את כל משחקי הבית שלה בסידרה אחרי שהצליחה לגנוב את יתרון הביתיות. המשחק הבא בסידרה ייערך בפלורידה שבמיאמי ביום ראשון הקרוב.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק