גאידמק מוכרח למכור את ביתר

הבעלים של הירושלמים מוכרח לשים את המפתחות אחרי שדירדר את הקבוצה לפלייאוף התחתון והיה האחראיי הבלעדי להתפרקותה ולירידתה מנכסיה. אין לו מה לחפש יותר באיזור חיוג 02

יום חמישי 19 מאי 2011
שלמה חסיד
 הידיעה המשמחת של השבוע הייתה זו, לפיה ארקדי  גאידמק רוצה לעזוב את בית"ר. סוף סוף, אמרתי לעצמי, ארקדי קיבל שכל והבין שהוא לא בליגה של הגדולים.

 אני לא מבין מה ארקדי מחפש בבית"ר ירושלים אחרי שריסק את הקבוצה טוטאלית והעמיד אותה במצב שרק קומבינות איפשרו לה לשרוד ולא להימחק.

כבר שנים שהוא לא משקיע בקבוצה ואני רואה בו האשם הבלעדי והיחיד למצב הקבוצה בשנתיים האחרונות. האמת היא שגם שארקדי השקיע בקבוצה רציתי שהיא תתפרק כי הסיגנון הראוותני שלו, לא מתאים לקבוצה כמו בית"ר.

בשנים האחרונות בית"ר ירושלים מתפקדת בלי שום יד מכוונת. אין לה הנהלה, אין אף אחד שעומד בפרונט ויש רק את איציק קורנפיין שהחל בלי ניסיון בניהול קבוצת כדורגל. הוא בסך הכול סטודנט של האוניברסיטה הפתוחה לניהול והוא נמצא על חס'קה מקרטעת בלב ים מנסה לתמרן בין הכרישים הגדולים.

בית"ר ירושלים צריכה בעלים רציני, בטח שלא אחד כמו גאידמק. אני קורא מכאן לארקדי: שים היום את המפתחות ותסתלק מהנוף לתמיד. 

הרסת את בית"ר וחירבת כל חלקה טובה. אנחנו מצפים ממך להיעלמות טוטאלית מהנוף ושלא נקרא את שמך במדורי הספורט בהקשר של קבוצתנו האהובה. מתאים לך ששמך יופיע לצד פרשות שונות מרחבי העולם שבהן השם שלך הופיע בשנים האחרונות.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק