תיקו 1:1 לנבחרת הנוער מול הולנד

חניכיו של אלי אוחנה סיימו בתיקו מול נבחרת האורנג' במשחק הראשון במסגרת שלב העילית של אליפות אירופה. רועי קהת כבש לישראל (29). אוזיאקופ השווה להולנדים (77)

יום חמישי 19 מאי 2011
מערכת TELESPORT

 נבחרת נוער א' (U19) של ישראל סיימה הערב (ה') בתיקו 1:1 מול נבחרת הולנד במשחק הפתיחה של שלב העילית של אליפות אירופה המתקיים בצ'כיה.

הכתומים פתחו את המשחק בלחץ אך מצאו את שוער הנבחרת, רם שטראוס, ביום מצוין. בדקה ה-29 עלתה ישראל ליתרון חשוב מרגליו של קשר מכבי ת"א, רועי קהת.

ההולנדים ביצעו שלושה חילופים בתחילת המחצית השנייה ובדקה ה-77 השיגו את השיוויון מרגליו של אוגוזאם אוזיאקופ, שהורחק בכרטיס אדום שלוש דקות לאחר כיבוש השער. בסיום 1:1 מכובד לנבחרת הישראלית.

במשחק המקביל בבית 5 נפרדו צ'כיה ורוסיה בתיקו 0:0.

ביום שבת תתמודד הנבחרת הישראלית מול רוסיה וביום שלישי הבא תסיים את שלב העילית במשחק מול צ'כיה. לאחר ששני המשחקים בבית הסתיימו בתיקו הערב, כל הנבחרות בתמונת העליה, כאשר רק הנבחרת שתסיים ראשונה תזכה בכרטיס היוקרתי לאליפות.

כזכור, במוקדמות אליפות אירופה שיחקו חניכיו של אוחנה עם נבחרות: ספרד, ארמניה וליטא, כאשר ישראל סיימה במקום השני בבית עם 6 נקודות.

הרכב נבחרת ישראל:
רם שטראוס, אלי דסה, אורי כהן, טל כחילה, גבריאל גרינר, עזאם עאהד, דאבור מואנס (זידאן עמאר, 82), רועי קהת (דן רובינסון, 90), אמיר עגיוב (שאדי שעבאן, 66), רוסלן ברסקי, דור מיכה.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק