3 המלצות WINNER לשישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מהליגה הצרפתית השנייה

יום שישי 20 מאי 2011
מערכת TELESPORT
 

ליגה צרפתית שנייה

 משחק מס. 17 - טרואה - לאבאל - 1 (יחס 1.50)

לאבאל מדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא סיימה את העונה שלה. היא הובסה 4-0 במחזור האחרון בלה מאן, זאת אחרי תיקו ושני ניצחונות רצופים. לאבאל יוצאת היום למשחק חוץ מול טרואה שמדורגת במקום ה-16 בטבלה, רחוקה 5 נק' מהקו האדום. 

טרואה בכושר מזעזע אחרי חמישה הפסדים בששת המשחקים האחרונים שלה כשלפחות בבית היא מוציאה את מירב הנקודות שלה. יהיה משחק צמוד לדעתי, בסיום הקבוצה שבאמת צריכה את הנקודות בליגות כאלו, לוקחת אותן. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 19 - נאנט - לה האבר - 1 (יחס 1.65)

משחק חסר משמעות עבור שתי הקבוצות כאשר נאנט שרחוקה שש נק' מהקו האדום עם הפרש שערים טוב בהרבה מזה של ואן שמתחת לקו האדום ורחוקה שש נק' ממנה. נאנט מפסידה פעמיים בשני משחקי החוץ האחרונים שלה כשבבית היא אחרי שני ניצחונות רצופים. לה האבר מהצד השני חלשה מאוד בתקופה האחרונה כשהיא מפסידה בשישה משחקים מתוך שמונה. שתי הקבוצות משחקות חלש מאוד במהלך כל העונה, במפגש שכזה לדעתי למשחק הבית יתרון משמעותי. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 21 - שאטורו - סדאן - 2 (יחס 1.80)

שאטורו במקום ה-15 בטבלה, הבטיחה את הישארותה בליגה הראשונה כאשר סדאן שמדורגת במקום החמישי עוד מפטזת על המקום השלישי בטבלה, ממנו היא רחוקה רק 3 נק'. שאטורו חלשה מאוד לאורך כל העונה והיא הפסידה בכל שלושת המשחקים האחרונים שלה בהם היא סופגת שמונה שערים. 

סדאן ניצחה 3-1 את נאנט במחזור האחרון כשהיא בסך הכל אחרי ארבעה ניצחונות במהלך ששת המשחקים האחרונים שלה. שאטורו לדעתי תמשיך ביכולת החלשה שלה, סדאן תנצח ותקווה לנס מאחר ויחס השערים שלה הוא הטוב ביותר בליגה ביחד עם אבייאן, יתרון משמעותי במידה של שוויון בנקודות. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק